Спорт – запорука здорового способу життяВ останній часи багатьом олешківцям стан гіподинамії став досить звичним, адже багато і дітей і дорослих тривалий час сидять за гаджетами. Жителі міста стають заручниками сидячого способу роботи та життя. Щоб стимулювати дітей і молодь до здорового способу життя виконавчим комітетом Олешківської міської ради взято курс на розвиток спортивного та активного способу діяльності.

Протягом 2016-2017 років у місті встановлювалися дитячі та спортивні майданчики, проводиться благоустрій зон відпочинку, придбано спортивний інвентар та проводиться ціла низка спортивних змагань як в залах так і на свіжому повітрі. Така ж робота продовжується і в 2018 році. За ініціативи голови міської ради Воронова Д.М., на початку року, проведено зустріч із представниками місцевих підприємств, які ведуть і активне спортивне життя – приймають участь у різноманітних змаганнях з волейболу. Бажання грати є, а от умов – не завжди.

Дмитро Миколайович разом зі депутатами міської ради підтримав бажання спортсменів-любителів та організував придбання волейбольних м’ячів і сітки.

«Раніше, за моєї ініціативи, в нашому місті було започатковано турнір з волейболу "Відкритий кубок міста Олешки". Намагаємось зробити все можливе для того, аби він став щорічним! Цієї весни, плануємо вже провести його на новеньких штучних полях міського стадіону "Старт". Ну, а поки, як можемо, підтримуємо місцеві команди з волейболу! Сьогодні вони отримали фірмові м'ячі та сітку, аби більш наполеглево тренуватись та відстоювати честь міста Олешки на змаганнях різного рівня!» -прокоментував подію міський голова. То ж чекаємо любителів волейболу і весною, і влітку – на стадіоні, у зонах відпочинку! Активний спосіб життя – то є міцне здоров'я.

Спорт – запорука здорового способу життяСпорт – запорука здорового способу життяЧитайте також:
22.03.18 Акція по висадці лісу переноситься

21.03.18 Електропостачання в олешківських гуртожитках поновлено

20.03.18 Нарада з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

20.03.18 Цивілізоване сміття

19.03.18 В Олешках продовжать встановлювати дитячі та спортивні майданчики

17.03.18 Олешківський міський стадіон «Старт» забезпечено сучасними відеокамерами

16.03.18 Освітлення вулиць Олешок – невід'ємний елемент безпеки життя

16.03.18 До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

15.03.18 Людина - не товар!

14.03.18 В Олешках відзначили День українського добровольця