Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Спорт – запорука здорового способу життяВ останній часи багатьом олешківцям стан гіподинамії став досить звичним, адже багато і дітей і дорослих тривалий час сидять за гаджетами. Жителі міста стають заручниками сидячого способу роботи та життя. Щоб стимулювати дітей і молодь до здорового способу життя виконавчим комітетом Олешківської міської ради взято курс на розвиток спортивного та активного способу діяльності.

Протягом 2016-2017 років у місті встановлювалися дитячі та спортивні майданчики, проводиться благоустрій зон відпочинку, придбано спортивний інвентар та проводиться ціла низка спортивних змагань як в залах так і на свіжому повітрі. Така ж робота продовжується і в 2018 році. За ініціативи голови міської ради Воронова Д.М., на початку року, проведено зустріч із представниками місцевих підприємств, які ведуть і активне спортивне життя – приймають участь у різноманітних змаганнях з волейболу. Бажання грати є, а от умов – не завжди.

Дмитро Миколайович разом зі депутатами міської ради підтримав бажання спортсменів-любителів та організував придбання волейбольних м’ячів і сітки.

«Раніше, за моєї ініціативи, в нашому місті було започатковано турнір з волейболу "Відкритий кубок міста Олешки". Намагаємось зробити все можливе для того, аби він став щорічним! Цієї весни, плануємо вже провести його на новеньких штучних полях міського стадіону "Старт". Ну, а поки, як можемо, підтримуємо місцеві команди з волейболу! Сьогодні вони отримали фірмові м'ячі та сітку, аби більш наполеглево тренуватись та відстоювати честь міста Олешки на змаганнях різного рівня!» -прокоментував подію міський голова. То ж чекаємо любителів волейболу і весною, і влітку – на стадіоні, у зонах відпочинку! Активний спосіб життя – то є міцне здоров'я.

Спорт – запорука здорового способу життяСпорт – запорука здорового способу життяЧитайте також:
23.06.18 Низка заходів до Дня молоді в Олешківській бібліотеці № 2

23.06.18 Кгижкова виставка до Дня молоді в Олешківській бібліотеці № 3

23.06.18 В Олешківській бібліотеці № 2 вшанування пам'яті жертв війни в Україні

23.06.18 В Олешках відбулась зустріч з активною молоддю

23.06.18 Шановні державні службовці!

22.06.18 Дотації на утримання молодняку

22.06.18 Шановна молодь олешківської громади!

22.06.18 В період літніх канікул батьки особливо повинні дбати про дітей

22.06.18 Безпечний відпочинок на воді - поради від Держпродспоживслужби

22.06.18 День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Олешках