Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

У вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васРазом із стрімким розвитком інформаційних технологій – діти, молодь і дорослі менше займаються спортом та більше сидять біля комп’ютерів, ноутбуків і смартфонів. Проте є і позитивні зрушення – мода на «Воркаут» в Україні. Як одне із альтернативних - вуличне тренування (Street workout) – це масовий рух, який прийшов до нас із США. Він заснований на заняттях фізичною культурою і застосовує тренувальне обладнання на спортивних майданчиках у школах і парках. Тренування обов’язково відбуваються на свіжому повітрі, а найсильніші спортсмени згодом викладають відео своїх занятть в мережу Інтернет, стають відомими та популярними.

Для організації дозвілля та створення територій по проведенню дозвілля молоді виконавчим комітетом Олешківської міської ради вивчається думка жителів, аналізується потреба. Активно вивчаються прайси дитячого та спортивного обладнання, яке можна придбати та встановити у мікрорайонах Олешок.

«Я завжди підтримую спортивний рух. Намагаємося разом із депутатами та фахівцями , по можливості та наявності фінансування, в різних куточках міста встановлювати ігрове та спортивне обладнання. Сьогодні вже активно вивчаємо пропозиції, щодо встановлення сучасних дитячих та спортивних майданчиків в Олешках у 2018 році. Чекати залишилось не довго. То ж запрошуємо всіх жителів включатися у даний процес, пропонувати реальні ідеї», - звернувся міський голова Дмитро Воронов до молоді.

У вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васУ вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васЧитайте також:
14.12.18 В Олешках вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.18 Допомога хворим на туберкулез продовжується

12.12.18 Триває добір кандидатів на вступ до Національної поліції

12.12.18 Як дітки вареники ліпили

11.12.18 Мотокрос в Олешках

06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія