У вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васРазом із стрімким розвитком інформаційних технологій – діти, молодь і дорослі менше займаються спортом та більше сидять біля комп’ютерів, ноутбуків і смартфонів. Проте є і позитивні зрушення – мода на «Воркаут» в Україні. Як одне із альтернативних - вуличне тренування (Street workout) – це масовий рух, який прийшов до нас із США. Він заснований на заняттях фізичною культурою і застосовує тренувальне обладнання на спортивних майданчиках у школах і парках. Тренування обов’язково відбуваються на свіжому повітрі, а найсильніші спортсмени згодом викладають відео своїх занятть в мережу Інтернет, стають відомими та популярними.

Для організації дозвілля та створення територій по проведенню дозвілля молоді виконавчим комітетом Олешківської міської ради вивчається думка жителів, аналізується потреба. Активно вивчаються прайси дитячого та спортивного обладнання, яке можна придбати та встановити у мікрорайонах Олешок.

«Я завжди підтримую спортивний рух. Намагаємося разом із депутатами та фахівцями , по можливості та наявності фінансування, в різних куточках міста встановлювати ігрове та спортивне обладнання. Сьогодні вже активно вивчаємо пропозиції, щодо встановлення сучасних дитячих та спортивних майданчиків в Олешках у 2018 році. Чекати залишилось не довго. То ж запрошуємо всіх жителів включатися у даний процес, пропонувати реальні ідеї», - звернувся міський голова Дмитро Воронов до молоді.

У вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васУ вас є цікава пропозиція щодо дозвілля – чекаємо васЧитайте також:
22.03.18 Акція по висадці лісу переноситься

21.03.18 Електропостачання в олешківських гуртожитках поновлено

20.03.18 Нарада з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

20.03.18 Цивілізоване сміття

19.03.18 В Олешках продовжать встановлювати дитячі та спортивні майданчики

17.03.18 Олешківський міський стадіон «Старт» забезпечено сучасними відеокамерами

16.03.18 Освітлення вулиць Олешок – невід'ємний елемент безпеки життя

16.03.18 До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

15.03.18 Людина - не товар!

14.03.18 В Олешках відзначили День українського добровольця