В Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакПідрядною організацією, відповідно до умов договору, в лютому поточного року здійснено стерилізацію 70 бездомних собак. На сьогодні остання партія собак знаходиться на післяопераційному догляді. Ще кілька днів, до покращення погодних умов в тому числі, собаки будуть знаходитись під наглядом ветеринарів. Оскільки на вулицях міста залишається ще велика кількість нечіпованих собак, міський голова Дмитро Воронов пообіцяв продовжити роботу в цьому напрямку та ініціювати на сесії разом з депутатами виділення коштів на виконання робіт зі стерилізації собак в Олешках і надалі.

«Міський бюджет поки не в змозі фінансувати створення притулку для бездомних тварин в місті, отже стерилізація - це єдиний на сьогодні доступний метод вирішення проблеми гуманним способом. Така практика не дасть миттєвого ефекту, але через деякий час мешканці відчують зменшення кількості собак на вулицях через відсутність приплоду», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року пройшов перший етап стерилізації, а отже в Олешках розпочато процес зменшення популяції бездомних тварин. Закликаємо і всіх власників домашніх тварин: краще дбати про своїх домашніх вихованців – вчасно робити їм щеплення, не допускати незаплановане потомство. Вже доведено, що міфом є впевненість деяких господарів, що для здоров'я собаці потрібно мати хоча б один послід цуценят. Насправді ніякої необхідності в цьому немає. При більш пізньої стерилізації цей ризик зменшується всього в чотири рази. Хоча і старіючу тварину має сенс стерилізувати. Це хороша профілактика піометри та інших захворювань. Багато людей відчувають моральну огиду до самої ідеї стерилізації собаки, «олюднюючи» почуття тварини. Але насправді собака не мріє стати матір'ю - це лише інстинкт. І їй не буде соромно перед друзями за те, що вона «стара» діва. В даному випадку собаківникові краще дбати не про свої почуття, а про комфорт і здоров'я вихованця.

В Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакВ Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакЧитайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки