Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакПідрядною організацією, відповідно до умов договору, в лютому поточного року здійснено стерилізацію 70 бездомних собак. На сьогодні остання партія собак знаходиться на післяопераційному догляді. Ще кілька днів, до покращення погодних умов в тому числі, собаки будуть знаходитись під наглядом ветеринарів. Оскільки на вулицях міста залишається ще велика кількість нечіпованих собак, міський голова Дмитро Воронов пообіцяв продовжити роботу в цьому напрямку та ініціювати на сесії разом з депутатами виділення коштів на виконання робіт зі стерилізації собак в Олешках і надалі.

«Міський бюджет поки не в змозі фінансувати створення притулку для бездомних тварин в місті, отже стерилізація - це єдиний на сьогодні доступний метод вирішення проблеми гуманним способом. Така практика не дасть миттєвого ефекту, але через деякий час мешканці відчують зменшення кількості собак на вулицях через відсутність приплоду», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що в грудні 2017 року пройшов перший етап стерилізації, а отже в Олешках розпочато процес зменшення популяції бездомних тварин. Закликаємо і всіх власників домашніх тварин: краще дбати про своїх домашніх вихованців – вчасно робити їм щеплення, не допускати незаплановане потомство. Вже доведено, що міфом є впевненість деяких господарів, що для здоров'я собаці потрібно мати хоча б один послід цуценят. Насправді ніякої необхідності в цьому немає. При більш пізньої стерилізації цей ризик зменшується всього в чотири рази. Хоча і старіючу тварину має сенс стерилізувати. Це хороша профілактика піометри та інших захворювань. Багато людей відчувають моральну огиду до самої ідеї стерилізації собаки, «олюднюючи» почуття тварини. Але насправді собака не мріє стати матір'ю - це лише інстинкт. І їй не буде соромно перед друзями за те, що вона «стара» діва. В даному випадку собаківникові краще дбати не про свої почуття, а про комфорт і здоров'я вихованця.

В Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакВ Олешках завершується робота зі стерилізації бездомних собакЧитайте також:
14.12.18 В Олешках вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.18 Допомога хворим на туберкулез продовжується

12.12.18 Триває добір кандидатів на вступ до Національної поліції

12.12.18 Як дітки вареники ліпили

11.12.18 Мотокрос в Олешках

06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія