Енергоексперимент в Олешках вдавсяУ кінці 2017 року міським головою Вороновим Д.М. було підписано розпорядження про енергетичний моніторинг бюджетних установ, так як напередодні у дошкільних навчальних закладах було замінено звичайні електричні лампи на енергозберігаючі. Щодня керівники закладів інформували про використання енергоресурсів. За цей невеликий термін вже можна говорити про певні позивні результати.

Якщо порівнювати, наприклад місяць лютий 2017 року з лютим 2018 року, то використання в кожному ДНЗ зменшилося майже до 1.0 тис кіловат і більше. Це і є ефективний підхід до використання енергоресурсів та економії бюджетних коштів.

«Нагадаю, що нещодавно разом із місцевими учнями, під час проведення дня шкільного самоврядування, ми провели заміну звичайних ламп в міських ДНЗ на сучасні LED. Як наслідок, маємо суттєву економію електричної енергії. Ось скільки кВт було потрібно "ДО" (2017 рік) та "Після" (2018 рік) заміни. Простий крок, завдяки якому Олешки тепер щомісяця заощаджують бюджетні кошти. Те саме відбувається із вуличним освітленням - його стає більше, світить воно в декілька разів краще, а затратна частина на електричну енергію та обслуговування мереж - майже без змін! Без змін, бо це обладнання потребує значно менше енергії і має 5 років гарантії від підприємтсва, яке його встановило. Місто не витрачає гроші на заміну та ремонт нових, сучасних мереж вуличного освітлення. Тож шановні громадяни, зробіть такий крок в себе вдома та заощаджуйте власні кошти щодня!» - звернувся Дмитро Миколайович до жителів.

Енергоексперимент  в Олешках вдавсяЕнергоексперимент  в Олешках вдавсяЧитайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника