Представники Олешківської міської ради відвідали семінар у Миргороді24-25 квітня у Миргороді пройшов семінар з питань енергоефективності.

У семінари прийняли участь представники шести малих міст України. Від виконавчого комітету Олешківської міської ради тренінг відвідали заступник міського голови, Пивоварова Н.К. та начальник відділу закупівель, Тюріна К.А. Експерти проекту GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» розповіли про енергоефективні проекти, реалізовані ініціативи в громадах та надали практичну допомогу учасникам, які роблять перші кроки у цьому напрямку.

Команда проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» розповіли новачкам про енергоменеджмент та енергомоніторинг, як необхідні складові програми енергоефективності. Консультанти проекту організували інформаційний майданчик для тих представників громад, які прагнуть запроваджувати енергоефективні заходи та на прикладі Миргорода пояснили з чого починати і як рухатися. Так завдяки підтримці проекту, в місті впроваджено систему енергоменеджменту і енергомоніторингу та реалізовано низку енергоефективних заходів, що заощаджуюють бюджетні кошти.Читайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника