Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»

07 травня відбувся традиційний об’їзд пам’ятних місць, які вдячні олешківці встановили на честь  наших земляків, які визволяли Олешки в період Другої Світової війни. У заході взяли участь почесні  ветерани Великої вітчизняної війни Жданова Анастасія Василівна, Жадан Сергій Олександрович, Поташкіна Олександра Дмитрівна, Харькавий Іван Петрович, учасники та діти війни, учасники бойових дій АТО Макортет О. і Бойко О., секретар міської ради Чурсін Д.І., представники учнівських колективів, громадськість.

Розпочався об’їзд  мітингом у Парку Слави, під час якого діти-лектори розповіли про історію спорудження пам’ятника та Меморіального комплексу, видатних земляків, які віддали своє життя за розквіт України. Далі відбулося покладання вінків та квітів  біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, розстріляним морякам Дунайської флотилії, мирним жителям.

Особливо зворушливою була розповідь Жадан О.С. про розстріл жінок та дітей у 1941 році і євреїв міста. «Ми малі бачили особисто як німці стріляли у жінок з дітьми, як малесеньким діткам мазали губи ядом і вони в муках вмирали… Я за свої 93 роки страшнішого не бачив…  Мені до цих під стоїть в очах картина, коли мати сама стрибнула у рів  за своєю мертвою дитиною…», - зі сльозами та розпачем згадував Сергій Олександрович.

Також учасники заходи відвідали села Саги та  вшанували хвилиною мовчання загиблих під час переправи через Дніпро. «Пам'ятники для того, щоб ті, хто йде чи їде мимо замислився – що за подія відбулася?  Хто був учасником тих  історичних фактів? Для чого це потрібно прийдешнім поколінням? Який урок ми повинні взяти від аналізу даної історичної події. Але саме головне, для того щоб пам’ять  про події Другої Світової війни не згасала – треба кожному особисто щось зробити для ветерана, для міста, для держави, внести свій вклад у збереження миру на землі», - звернулася до присутніх заступник голови Ольга Петриченко.Читайте також:
25.03.19 #Trashtag челлендж в Олешках набирає обертів

25.03.19 До уваги жителів Олешок! Перевір свої дані у державному реєстрі виборців

22.03.19 Молодіжна рада міста Олешек приєдналась до світового челленджу #trashtag

22.03.19 Перелік об’єктів топоніміки міста Олешки та села Саги Олешківського району Херсонської

21.03.19 Молодіжна рада міста Олешек долучилась до світового челленджу #trashtag

21.03.19 Проблема вандалізму в Олешках

21.03.19 До уваги жителів міста Олешки! Приймаємо участь у конкурсі присвяченому Всесвітньому дню води

21.03.19 Допомога на туберкульоз в Олешках

19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках