Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»Міський об'їзд пам'ятних місць «Перемозі 73»

07 травня відбувся традиційний об’їзд пам’ятних місць, які вдячні олешківці встановили на честь  наших земляків, які визволяли Олешки в період Другої Світової війни. У заході взяли участь почесні  ветерани Великої вітчизняної війни Жданова Анастасія Василівна, Жадан Сергій Олександрович, Поташкіна Олександра Дмитрівна, Харькавий Іван Петрович, учасники та діти війни, учасники бойових дій АТО Макортет О. і Бойко О., секретар міської ради Чурсін Д.І., представники учнівських колективів, громадськість.

Розпочався об’їзд  мітингом у Парку Слави, під час якого діти-лектори розповіли про історію спорудження пам’ятника та Меморіального комплексу, видатних земляків, які віддали своє життя за розквіт України. Далі відбулося покладання вінків та квітів  біля пам’ятного знаку загиблим воїнам, розстріляним морякам Дунайської флотилії, мирним жителям.

Особливо зворушливою була розповідь Жадан О.С. про розстріл жінок та дітей у 1941 році і євреїв міста. «Ми малі бачили особисто як німці стріляли у жінок з дітьми, як малесеньким діткам мазали губи ядом і вони в муках вмирали… Я за свої 93 роки страшнішого не бачив…  Мені до цих під стоїть в очах картина, коли мати сама стрибнула у рів  за своєю мертвою дитиною…», - зі сльозами та розпачем згадував Сергій Олександрович.

Також учасники заходи відвідали села Саги та  вшанували хвилиною мовчання загиблих під час переправи через Дніпро. «Пам'ятники для того, щоб ті, хто йде чи їде мимо замислився – що за подія відбулася?  Хто був учасником тих  історичних фактів? Для чого це потрібно прийдешнім поколінням? Який урок ми повинні взяти від аналізу даної історичної події. Але саме головне, для того щоб пам’ять  про події Другої Світової війни не згасала – треба кожному особисто щось зробити для ветерана, для міста, для держави, внести свій вклад у збереження миру на землі», - звернулася до присутніх заступник голови Ольга Петриченко.Читайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність