Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради попереджає про відповідальністьНещодавно відбулося чергове засідання адміністративної комісії. Членами комісії було розглянуто три протоколи. Так фізична особа-підприємець (гр. Г) розпочав самовільно будівництво споруди, чим захарастив прилеглу територію та порушив Правила  благоустрою на території міської ради. Відповідач погодився, що вчинив протиправні дії через юридичну безграмотність, проте це його не  звільнило від адміністративної відповідальності . Гр. Г. було притягнуто до адмінвідповідальності  та стягнуто з нього штраф у вигляді 50 неоподаткованих мінімумів  на  суму 850.00 гривень.  Також притягнуто до відповідальності по ст. 152 КУпАП і гр. Р, яка  експлуатувала вигрібну яму без  акту герметизації.  Відповідачка усвідомила свою провину та сплатила штраф у сумі    340.00 гривень.  Притягнуто до відповідальності і молоду  родину  гр. С, яка невчасно зареєструвала  новонароджену дитину, так як законом передбачено реєстрацію в місячний термін (ст. 268 КппАП).

Попереджаємо всіх жителів міста про дотримання правил Благоустрою (ст.. 152  КУпАП), адже Адміністративний кодекс  не має таких понять як попередження або звільнення від відповідальності. За правопорушення громадянин буде оштрафований.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради попереджає про відповідальністьЧитайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки