Святкова кінохроніка ДНЗ №7 «Золотий ключик» до 40-річного ювілеюСвяткова кінохроніка ДНЗ №7 «Золотий ключик» до 40-річного ювілею

 Саме таке надзвичайне кіно зняли працівники дошкільного навчального закладу №7 під час підготовки до 40-річного ювілею з дня заснування закладу. «Режисер» кінохроніки разом з колегами згадали всю історію садка, розповіли про  перші роботи по будівництву, перших завідувачів та будівників цього закладу,  висвітили роботу  всього персоналу – від вихователя до няньок, пралей і кухарів. Але самим приємним було те, що найбільше готувалися до свята самі діти – надзвичайно гарні юні «джентльмени» і «леді» зустрічали гостей та проводили до залу. Своїми піснями та  тематичними танцями вихованці вітали   «других мам» та приготували («спекли в імпровізованій печі») величезний торт – подарунок, кусочки якого всі гості також отримали в подарунок.  Діти з задоволенням вітали і гостей, яких на ювілей прийшло дуже багато.  Завітали на свято і депутати Олешківської міської ради, які разом з заступником міського голови Петриченко О.М. , передали вітання від міського голови Воронова Дмитра Миколайовича і вручили подяки найкращим працівникам. Для покращання виховного та навчального процесу  від міської ради діти отримали сучасні телевізори, на яких тепер матимуть змогу займатись інтерактивним навчанням під час занять. Депутати Бушко О.М. та Крівіч Л.І. подарували закладу сучасний пилосос, а член виконавчого комітету Кравченко В.В. подарував  модерну праску. Від депутатського корпусу заклад отримав до ювілею і новенький паркан, а депутат міської ради  Лукянченко Р.В. пообіцяв і надалі підтримувати дошкільні заклади, адже саме тут діти вчаться  бути свідомими громадянами свого міста.

         Захід пройшов цікаво та  затишно. Було багато вітань, гарних побажань та слів подяки. Всі бажали  планів на розквіт і збереження традицій. А наостанок всім гостям діти вручили повітряні кульки, які  гості  всі разом випустили в небо, загадавши перед тим одне бажання на всіх -  Миру і Процвітання.Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки