Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Благоустрій місць відпочинку та майданчику для дозвілля дітей в ОлешкахНапередодні Дня захисту дітей, в чистий четвер, за ініціативою депутатського корпусу Олешківської міської ради, представники громадськості, працівники трудових колективів провели заходи по благоустрою дитячого майданчика на Житлоселищі (біля пам’ятника «Гармата») та лавок для відпочинку у сквері, що знаходиться поряд ДНЗ №3.

Активісти пофарбували дитяче ігрове обладнання  і тепер малюки матимуть змогу кататися та гратися на яскравих качелях, гойдалках та ін. Депутати ради  Чурсін Д.І. і Новохижний М.Ю. відремонтували  лавки, які за зиму олешківськими вандалами були  пошкоджені. Чомусь жителі нашого міста  не дбають про спільне майно, виривають окремі дошки з місць для сидіння,  псують композиції, а потім   же самі не мають де посидіти у тіньку під час жарких літніх днів.  До благоустрою долучився і міський голова Воронов Д.М., який перебуває у відпустці, проте коли є змога завжди  є активістом у добрих справах.

«Дуже радісно, коли йде ініціатива з «народу» - від депутатів, чи самих жителів. А особливо  приємно, коли самі жителі долучаються до таких заходів, адже робимо ми  це для наших, олешківських, дітей і жителів. Олешківська міська рада завжди підтримує будь-яку ініціативу,  направлену на покращення нашого міста. Ось така відпустка - поєдную приємне та корисне! :) Сьогодні разом із колегами, депутатами міської ради та небайдужими громадянами вирішили присвятити декілька годин суспільній праці. А саме, замінити зламані доски на лавках у парку біля "Наталі", пофарбувати дитячий майданчик, тощо. Головний меседж нашої акції "Любов до рідного міста починається із тебе! Дякую  членам громадської організації учасників АТО і волонтерів,  працівникам дошкільних навчальних закладів і виконавчого  комітету,  жителям за участь  у хорошій справі», - поділився враженнями міський очільник.

 Читайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення