Благоустрій місць відпочинку та майданчику для дозвілля дітей в ОлешкахНапередодні Дня захисту дітей, в чистий четвер, за ініціативою депутатського корпусу Олешківської міської ради, представники громадськості, працівники трудових колективів провели заходи по благоустрою дитячого майданчика на Житлоселищі (біля пам’ятника «Гармата») та лавок для відпочинку у сквері, що знаходиться поряд ДНЗ №3.

Активісти пофарбували дитяче ігрове обладнання  і тепер малюки матимуть змогу кататися та гратися на яскравих качелях, гойдалках та ін. Депутати ради  Чурсін Д.І. і Новохижний М.Ю. відремонтували  лавки, які за зиму олешківськими вандалами були  пошкоджені. Чомусь жителі нашого міста  не дбають про спільне майно, виривають окремі дошки з місць для сидіння,  псують композиції, а потім   же самі не мають де посидіти у тіньку під час жарких літніх днів.  До благоустрою долучився і міський голова Воронов Д.М., який перебуває у відпустці, проте коли є змога завжди  є активістом у добрих справах.

«Дуже радісно, коли йде ініціатива з «народу» - від депутатів, чи самих жителів. А особливо  приємно, коли самі жителі долучаються до таких заходів, адже робимо ми  це для наших, олешківських, дітей і жителів. Олешківська міська рада завжди підтримує будь-яку ініціативу,  направлену на покращення нашого міста. Ось така відпустка - поєдную приємне та корисне! :) Сьогодні разом із колегами, депутатами міської ради та небайдужими громадянами вирішили присвятити декілька годин суспільній праці. А саме, замінити зламані доски на лавках у парку біля "Наталі", пофарбувати дитячий майданчик, тощо. Головний меседж нашої акції "Любов до рідного міста починається із тебе! Дякую  членам громадської організації учасників АТО і волонтерів,  працівникам дошкільних навчальних закладів і виконавчого  комітету,  жителям за участь  у хорошій справі», - поділився враженнями міський очільник.

 Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки