Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Благоустрій місць відпочинку та майданчику для дозвілля дітей в ОлешкахНапередодні Дня захисту дітей, в чистий четвер, за ініціативою депутатського корпусу Олешківської міської ради, представники громадськості, працівники трудових колективів провели заходи по благоустрою дитячого майданчика на Житлоселищі (біля пам’ятника «Гармата») та лавок для відпочинку у сквері, що знаходиться поряд ДНЗ №3.

Активісти пофарбували дитяче ігрове обладнання  і тепер малюки матимуть змогу кататися та гратися на яскравих качелях, гойдалках та ін. Депутати ради  Чурсін Д.І. і Новохижний М.Ю. відремонтували  лавки, які за зиму олешківськими вандалами були  пошкоджені. Чомусь жителі нашого міста  не дбають про спільне майно, виривають окремі дошки з місць для сидіння,  псують композиції, а потім   же самі не мають де посидіти у тіньку під час жарких літніх днів.  До благоустрою долучився і міський голова Воронов Д.М., який перебуває у відпустці, проте коли є змога завжди  є активістом у добрих справах.

«Дуже радісно, коли йде ініціатива з «народу» - від депутатів, чи самих жителів. А особливо  приємно, коли самі жителі долучаються до таких заходів, адже робимо ми  це для наших, олешківських, дітей і жителів. Олешківська міська рада завжди підтримує будь-яку ініціативу,  направлену на покращення нашого міста. Ось така відпустка - поєдную приємне та корисне! :) Сьогодні разом із колегами, депутатами міської ради та небайдужими громадянами вирішили присвятити декілька годин суспільній праці. А саме, замінити зламані доски на лавках у парку біля "Наталі", пофарбувати дитячий майданчик, тощо. Головний меседж нашої акції "Любов до рідного міста починається із тебе! Дякую  членам громадської організації учасників АТО і волонтерів,  працівникам дошкільних навчальних закладів і виконавчого  комітету,  жителям за участь  у хорошій справі», - поділився враженнями міський очільник.

 Читайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність