В Олешках реставрували пам'ятник винахіднику трамваяВ межах реалізації міської програми «Відновлення та збереження об’єктів історичної і  культурної спадщини м. Олешки» завершився процес реставрації та встановлення пам’ятної стели видатному винахіднику Федору Аполоновичу Піроцькому, який похований в м. Олешки, на центральному кладовищі.

За ініціативою міського голови Воронова Д.М. та підтримки депутатського корпусу надано фінансування на проведення даних робіт. Виконавцем  творчого процесу став наш земляк, талановитий майстер Калінін Віктор Сергійович. Його руками створено ряд пам’ятних об'єктів у місті: пам’ятний знак розстріляним мирним  жителям (вул. Мічуріна), Каплиця на набережній, гармата на центральній площі та ін. Віктор Сергійович добре знає історію рідного міста, а головне,  сприяє  збереженню історичної спадщини. Саме за  особистий вклад Калініна В.С. у пропагування збереження пам'яток історії  м. Олешки міський голова Дмитро Миколайович вручив подяку від громади майстру своєї справи. На імпровізоване відкриття пам’ятної стели зібралися  міське та районне керівництво, депутати міської та районної рад, громадськість міста.

« Хто не пам’ятає минулого, той не матиме майбутнього.  Наше завдання: сприяти збереженню історичних пам'яток, відновлювати їх, реставрувати. Це і буде наша пам'ять, наша шана, наш урок історії. Дана могила внесена у туристичний маршрут, а отже багато туристів, і просто жителів міста, можуть тут побувати, більше дізнатися про  видатних людей нашого міста.  Ми і в подальшому будемо продовжувати таку роботу. Програмою передбачено і   реставрацію могил подружжя Панкеєвих,  Каплиці та інших поховань  видатних людей», - звернувся до присутніх міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки