Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках реставрували пам'ятник винахіднику трамваяВ межах реалізації міської програми «Відновлення та збереження об’єктів історичної і  культурної спадщини м. Олешки» завершився процес реставрації та встановлення пам’ятної стели видатному винахіднику Федору Аполоновичу Піроцькому, який похований в м. Олешки, на центральному кладовищі.

За ініціативою міського голови Воронова Д.М. та підтримки депутатського корпусу надано фінансування на проведення даних робіт. Виконавцем  творчого процесу став наш земляк, талановитий майстер Калінін Віктор Сергійович. Його руками створено ряд пам’ятних об'єктів у місті: пам’ятний знак розстріляним мирним  жителям (вул. Мічуріна), Каплиця на набережній, гармата на центральній площі та ін. Віктор Сергійович добре знає історію рідного міста, а головне,  сприяє  збереженню історичної спадщини. Саме за  особистий вклад Калініна В.С. у пропагування збереження пам'яток історії  м. Олешки міський голова Дмитро Миколайович вручив подяку від громади майстру своєї справи. На імпровізоване відкриття пам’ятної стели зібралися  міське та районне керівництво, депутати міської та районної рад, громадськість міста.

« Хто не пам’ятає минулого, той не матиме майбутнього.  Наше завдання: сприяти збереженню історичних пам'яток, відновлювати їх, реставрувати. Це і буде наша пам'ять, наша шана, наш урок історії. Дана могила внесена у туристичний маршрут, а отже багато туристів, і просто жителів міста, можуть тут побувати, більше дізнатися про  видатних людей нашого міста.  Ми і в подальшому будемо продовжувати таку роботу. Програмою передбачено і   реставрацію могил подружжя Панкеєвих,  Каплиці та інших поховань  видатних людей», - звернувся до присутніх міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність