В період літніх канікул батьки особливо повинні дбати про дітейВ період літніх канікул  батьки особливо повинні дбати про дітей

Під час літніх канікул, коли  діти перестають відвідувати школи, батьки повинні особливо здійснювати догляд за дітьми. Безпечність батьків веде до трагічних наслідків, попадання дітей у неприємні ситуації та скоєння злочинів, тощо. За дорученням начальника обласного главного управління поліції А. Мєрікова, інспектори відділу ювенальної превенції проводять обстеження житлово-побутових умов проживання дітей, які опинилися у тяжких сімейних обставинах та знаходяться на профілактичному обліку.

Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, за ухилення батьками або опікунами від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей, поліцейські складають адміністративні протоколи за ст.184 КУпАП. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області, загалом з початку 2018 року ювенальні поліцейські разом із працівниками служби у справах дітей склали понад 750 протоколів за фактами невиконання батьками або опікунами обов’язків щодо виховання дітей.Читайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника