Шановні державні службовці!Шановні державні службовці!

Щиро поздоровляю вас з професійним святом - Днем державної служби. Довіра до влади розпочинається з державного службовця, який має бути посередником між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Тому люди, що вибирають державну службу, заслуговують глибокої поваги, адже на їх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут і майбутнє нашого народу. Обов'язок кожного чиновника - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для стійкого економічного і соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Сподіваюся, що слово „чиновник” поступово набиратиме іншого значення і звучання, означаючи: товариськість, розуміння людських проблем і спосіб їх вирішення. Будьмо ж тактовними, ввічливими, толерантними. І цим самим завоюємо ще більшу довіру земляків! Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своїм громадянам. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я  розквіту нашого міста і великого майбутнього України. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

 

 

Міський голова                                                                                                                 Д.М.ВороновЧитайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника