В Олешках відбулась зустріч з активною молоддюНапередодні Дня Молоді,за дорученням міського голови Воронова Д.М.,  у виконавчому комітеті Олешківської  міської ради відбулася зустріч з талановитою та активною молоддю міста.  У зустрічі взяли участь заступник міського голови Петриченко О. та директор КП «Гілея» Мальчіков В.  Мета зустрічі – дозвілля олешківської молоді, організація та впровадження молодіжних проектів з даного питання.


Дівчата, які прийшли на зустріч, аматорки ансамблю «Мелодія» під керівництвом  Медведської Наталії, які  приймають активну участь у культурному житті міста, пропагують імідж Олешок на обласному рівні. Всі присутні одноголосно   відмітили, що дозвілля молодих насамперед справа самих молодих - їх ініціатива та участь, небайдужість та бажання щось зробити. Влада та організатори можуть багато щось проводити, але без участі однодумців якісного результату не буде.

«Зараз молодь є дуже активною. Це і пошук роботи, і дуже активне «перебування» у віртуальному світі гаджетів, тому треба  якнайбільше залучати молодь у «живі» заходи: акції, концерти,  диспути та спорт. Ми у міській раді завжди ведемо діалог з молоддю, вивчаємо їх бажання та пропозиції, вчимо їх громадському та державницькому життю. Маємо велику надію, що молодь усвідомить своє місце  у розбудові міста та написання історії держави», - поділилася думками Ольга Петриченко.

Директор КП «Гілея» Володимир Мальчіков розповів про свій проект створення ТІЦ (туристично-інформаційного центру): «Це надважливий центр для розвитку культурного, туристичного і екологічного напрямку. Якщо він буде створений – це і робота для молоді, і залучення інвестицій, і збереження пам'яток культури та історії».Читайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника