Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбулась зустріч з активною молоддюНапередодні Дня Молоді,за дорученням міського голови Воронова Д.М.,  у виконавчому комітеті Олешківської  міської ради відбулася зустріч з талановитою та активною молоддю міста.  У зустрічі взяли участь заступник міського голови Петриченко О. та директор КП «Гілея» Мальчіков В.  Мета зустрічі – дозвілля олешківської молоді, організація та впровадження молодіжних проектів з даного питання.


Дівчата, які прийшли на зустріч, аматорки ансамблю «Мелодія» під керівництвом  Медведської Наталії, які  приймають активну участь у культурному житті міста, пропагують імідж Олешок на обласному рівні. Всі присутні одноголосно   відмітили, що дозвілля молодих насамперед справа самих молодих - їх ініціатива та участь, небайдужість та бажання щось зробити. Влада та організатори можуть багато щось проводити, але без участі однодумців якісного результату не буде.

«Зараз молодь є дуже активною. Це і пошук роботи, і дуже активне «перебування» у віртуальному світі гаджетів, тому треба  якнайбільше залучати молодь у «живі» заходи: акції, концерти,  диспути та спорт. Ми у міській раді завжди ведемо діалог з молоддю, вивчаємо їх бажання та пропозиції, вчимо їх громадському та державницькому життю. Маємо велику надію, що молодь усвідомить своє місце  у розбудові міста та написання історії держави», - поділилася думками Ольга Петриченко.

Директор КП «Гілея» Володимир Мальчіков розповів про свій проект створення ТІЦ (туристично-інформаційного центру): «Це надважливий центр для розвитку культурного, туристичного і екологічного напрямку. Якщо він буде створений – це і робота для молоді, і залучення інвестицій, і збереження пам'яток культури та історії».Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей