Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбулась зустріч з активною молоддюНапередодні Дня Молоді,за дорученням міського голови Воронова Д.М.,  у виконавчому комітеті Олешківської  міської ради відбулася зустріч з талановитою та активною молоддю міста.  У зустрічі взяли участь заступник міського голови Петриченко О. та директор КП «Гілея» Мальчіков В.  Мета зустрічі – дозвілля олешківської молоді, організація та впровадження молодіжних проектів з даного питання.


Дівчата, які прийшли на зустріч, аматорки ансамблю «Мелодія» під керівництвом  Медведської Наталії, які  приймають активну участь у культурному житті міста, пропагують імідж Олешок на обласному рівні. Всі присутні одноголосно   відмітили, що дозвілля молодих насамперед справа самих молодих - їх ініціатива та участь, небайдужість та бажання щось зробити. Влада та організатори можуть багато щось проводити, але без участі однодумців якісного результату не буде.

«Зараз молодь є дуже активною. Це і пошук роботи, і дуже активне «перебування» у віртуальному світі гаджетів, тому треба  якнайбільше залучати молодь у «живі» заходи: акції, концерти,  диспути та спорт. Ми у міській раді завжди ведемо діалог з молоддю, вивчаємо їх бажання та пропозиції, вчимо їх громадському та державницькому життю. Маємо велику надію, що молодь усвідомить своє місце  у розбудові міста та написання історії держави», - поділилася думками Ольга Петриченко.

Директор КП «Гілея» Володимир Мальчіков розповів про свій проект створення ТІЦ (туристично-інформаційного центру): «Це надважливий центр для розвитку культурного, туристичного і екологічного напрямку. Якщо він буде створений – це і робота для молоді, і залучення інвестицій, і збереження пам'яток культури та історії».Читайте також:
18.02.19 День святого Валентина в Олешківській бібліотеці №2

15.02.19 В Олешках відзначили день виводу військ з Афганістану та вшанували учасників бойових дій

15.02.19 Звернення Молодіжної ради до підприємців м.Олешки

14.02.19 В Олешках удосконалюють зовнішне освітлення

13.02.19 Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

12.02.19 Дякуємо всім хто долучився до акції «Ні! поліетиленовому пакету»

11.02.19 В Олешках продовжується допомога хворим на туберкульоз

11.02.19 Олешківська міська рада підтримує хворих на ВІЛ-інфекції

11.02.19 Олешківська міська бібліотека №2 та Сагівська сільська бібліотека долучились до акції – «НІ!

07.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році