Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбулась зустріч з активною молоддюНапередодні Дня Молоді,за дорученням міського голови Воронова Д.М.,  у виконавчому комітеті Олешківської  міської ради відбулася зустріч з талановитою та активною молоддю міста.  У зустрічі взяли участь заступник міського голови Петриченко О. та директор КП «Гілея» Мальчіков В.  Мета зустрічі – дозвілля олешківської молоді, організація та впровадження молодіжних проектів з даного питання.


Дівчата, які прийшли на зустріч, аматорки ансамблю «Мелодія» під керівництвом  Медведської Наталії, які  приймають активну участь у культурному житті міста, пропагують імідж Олешок на обласному рівні. Всі присутні одноголосно   відмітили, що дозвілля молодих насамперед справа самих молодих - їх ініціатива та участь, небайдужість та бажання щось зробити. Влада та організатори можуть багато щось проводити, але без участі однодумців якісного результату не буде.

«Зараз молодь є дуже активною. Це і пошук роботи, і дуже активне «перебування» у віртуальному світі гаджетів, тому треба  якнайбільше залучати молодь у «живі» заходи: акції, концерти,  диспути та спорт. Ми у міській раді завжди ведемо діалог з молоддю, вивчаємо їх бажання та пропозиції, вчимо їх громадському та державницькому життю. Маємо велику надію, що молодь усвідомить своє місце  у розбудові міста та написання історії держави», - поділилася думками Ольга Петриченко.

Директор КП «Гілея» Володимир Мальчіков розповів про свій проект створення ТІЦ (туристично-інформаційного центру): «Це надважливий центр для розвитку культурного, туристичного і екологічного напрямку. Якщо він буде створений – це і робота для молоді, і залучення інвестицій, і збереження пам'яток культури та історії».Читайте також:
16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

12.11.18 Екологічна акція «Збережемо ліс у чистоті» відбулась

12.11.18 Продуктові набори для лікування хворих на туберкульоз та ВІЛ інфекції