Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Відзначення Дня Конституції в ОлешкахВідзначення Дня Конституції в Олешках

З нагоди Дня Конституції в м. Олешки, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулися  святкові урочистості за участі адміністрації міста та районної ради, працівників закладів та  комунальних установ, громадськості. Присутні поклали квіти до підніжжя Тараса Григоровича.


Заступник голови районної ради Буганов К.М. привітав присутніх з державним святом, закликав, пам’ятати історію творення Основного закону. Петриченко О.М., заступник  міського голови  нагадала учасникам заходу про основні засади Головного документу держави,  наголосила на недопустимості ігнорування громадянами своїх конституційних обов’язків: «В останній час жителі  міста забули про свої обов’язки, Тому ми і бачимо знищений паркан в Парку Слави, сміття біля річки та стихійні звалища у лісі, понівечені лавки у центрі міста. Але від кожного з нас залежить – як ми будемо далі жити? Що ми залишимо своїм дітям. У мене в руках символічно квітка і прапорець. Квітка - як пам'ять  всім тим борцям за нашу незалежність, міць і національне усвідомлення, прапорець – як символ розбудови великої мирної держави, символ становлення нашого міста. Я впевнена, що незабаром у нас в Олешках ще побудуються  нові  підприємства ,  будуть встановлені  нові майданчики і  організовані зони відпочинку, повсюди буде світло і гарні дороги. Головне – всім разом  чесно працювати і мати активну громадську позицію. Хочу подякувати активістам  ГО «Олешківський спас», які є активними учасниками олешківського громадського життя. Вони не за вказівкою, а за покликом серця намагаються зробити життя в місті, в районі, в державі кращим».


Після урочистостей делегація побувала на міському кладовищі. Учасники делегації вшанували пам'ять загиблих земляків - учасників бойових дій  АТО   та поклали квіти до їх  могил. 
Читайте також:
16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

12.11.18 Екологічна акція «Збережемо ліс у чистоті» відбулась

12.11.18 Продуктові набори для лікування хворих на туберкульоз та ВІЛ інфекції