Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Виховні заходи патріотичного спрямування до Дня Конституції у ясла-садку №2Виховні заходи патріотичного спрямування до Дня Конституції у ясла-садку №2

У ясла-садку №2 "Світлячок" щорічно відбуваються виховні заходи патріотичного спрямування до Дня Конституції, які дають можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогоді наші брати знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни.

У рамках тематичного тижня в цікавій та доступній формі з вихованцями були проведенні бесіди, ігри на яких вихователі розповіли про символи нашої держави, обов'язки та права дітей, також закріпили набуті знання під час створення колажу "Країна дитячих прав". Дітки раннього віку ще маленькі, але вже дрбре знають, в якій державі живуть.

Вони вчаться пишатися своєю країною, бути гордим з того, що вони-українці. За допомогою вихователів малюки ствлрили прапор та сплели український віночок. Дошкільнята старших груп мали можливість в ігровій формі закріпити та уточнити знання про їх права та обов'язки через захоплюючий квест з цікавим сюжетом, що містив елементи пошуку і відкриття. Діти виконали усі завдання та отримали солодкий подарунок. 26 червня відбулося спортивне свято "Ігри патріотів" на якому сяяли посмішки дітей, лунали улюблені дитячі пісні про Україну.


Дітлахи активно приймали участь в іграх та змаганнях. Батьки прийняли активну участь у житті садочка та приготували казку про обачність, безпеку та слухняність. Саме на таких заходах вихованці дошкільного закладу "Світлячок" вчаться любити свою Батьківщину - Україну, формують ще у ранньому віці свою громадську позицію,гідність.Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей