Ремонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладахРемонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладах

Турбота про дітей завжди повинна бути в пріоритеті не лише у їх батьків, але і у всього суспільства в цілому. Діти – це наше майбутнє, тому дорослі, просто зобов'язані опікати їх і забезпечити їм нормальні умови для занять, ігор та загального розвитку. 

Більшість дітей нашого міста  відвідують дитячі садки. Це те місце, де малюки починають розуміти, що таке дисципліна і колектив. Перебування у дощкільному закладі  дуже важливо, адже  діти завжди з батьками ведуть себе трохи інакше, ніж зі сторонніми людьми, вихователі вчать їх, що добре, а що погано. Особливо цікаві дітлахам прогулянки  та заняття на свіжому повітрі. Проте  літня  спека викликає незручності, можна отримати  сонячні опіки. Тому міська влада продовжує системну роботу по заміні  або ремонту тіньових навісів у міських садках. Так в ДНЗ №3 відремонтовано 3 тіньових павільйона: замінено покрівлю, облаштовано лавки для сидіння діток, повністю оновлено підлогу.

«Дитячі ігрові майданчики - павільйони, які  розташовані на вулиці – це відмінне місце для спілкування дітей одного віку, в процесі якого вони вчаться дружити, спілкуватися, ділитися іграшками, тобто всього того, чого неможливо навчитися, гуляючи виключно з батьками або граючи вдома.  Ми дбаємо, щоб дані конструкції були   сучасні та безпечні. Щоб відповідали віковим особливостям та були зручними. За період «літніх канікул» у садочках  виконавчим комітетом Олешківської міської ради  буде  виконано цілий ряд заходів по ремонту приміщень», - прокоментував ремонтні  роботи у ДНЗ  міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника