Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Ремонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладахРемонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладах

Турбота про дітей завжди повинна бути в пріоритеті не лише у їх батьків, але і у всього суспільства в цілому. Діти – це наше майбутнє, тому дорослі, просто зобов'язані опікати їх і забезпечити їм нормальні умови для занять, ігор та загального розвитку. 

Більшість дітей нашого міста  відвідують дитячі садки. Це те місце, де малюки починають розуміти, що таке дисципліна і колектив. Перебування у дощкільному закладі  дуже важливо, адже  діти завжди з батьками ведуть себе трохи інакше, ніж зі сторонніми людьми, вихователі вчать їх, що добре, а що погано. Особливо цікаві дітлахам прогулянки  та заняття на свіжому повітрі. Проте  літня  спека викликає незручності, можна отримати  сонячні опіки. Тому міська влада продовжує системну роботу по заміні  або ремонту тіньових навісів у міських садках. Так в ДНЗ №3 відремонтовано 3 тіньових павільйона: замінено покрівлю, облаштовано лавки для сидіння діток, повністю оновлено підлогу.

«Дитячі ігрові майданчики - павільйони, які  розташовані на вулиці – це відмінне місце для спілкування дітей одного віку, в процесі якого вони вчаться дружити, спілкуватися, ділитися іграшками, тобто всього того, чого неможливо навчитися, гуляючи виключно з батьками або граючи вдома.  Ми дбаємо, щоб дані конструкції були   сучасні та безпечні. Щоб відповідали віковим особливостям та були зручними. За період «літніх канікул» у садочках  виконавчим комітетом Олешківської міської ради  буде  виконано цілий ряд заходів по ремонту приміщень», - прокоментував ремонтні  роботи у ДНЗ  міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
18.02.19 День святого Валентина в Олешківській бібліотеці №2

15.02.19 В Олешках відзначили день виводу військ з Афганістану та вшанували учасників бойових дій

15.02.19 Звернення Молодіжної ради до підприємців м.Олешки

14.02.19 В Олешках удосконалюють зовнішне освітлення

13.02.19 Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

12.02.19 Дякуємо всім хто долучився до акції «Ні! поліетиленовому пакету»

11.02.19 В Олешках продовжується допомога хворим на туберкульоз

11.02.19 Олешківська міська рада підтримує хворих на ВІЛ-інфекції

11.02.19 Олешківська міська бібліотека №2 та Сагівська сільська бібліотека долучились до акції – «НІ!

07.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році