Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Ремонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладахРемонтні роботи в Олешківських міських дошкільних закладах

Турбота про дітей завжди повинна бути в пріоритеті не лише у їх батьків, але і у всього суспільства в цілому. Діти – це наше майбутнє, тому дорослі, просто зобов'язані опікати їх і забезпечити їм нормальні умови для занять, ігор та загального розвитку. 

Більшість дітей нашого міста  відвідують дитячі садки. Це те місце, де малюки починають розуміти, що таке дисципліна і колектив. Перебування у дощкільному закладі  дуже важливо, адже  діти завжди з батьками ведуть себе трохи інакше, ніж зі сторонніми людьми, вихователі вчать їх, що добре, а що погано. Особливо цікаві дітлахам прогулянки  та заняття на свіжому повітрі. Проте  літня  спека викликає незручності, можна отримати  сонячні опіки. Тому міська влада продовжує системну роботу по заміні  або ремонту тіньових навісів у міських садках. Так в ДНЗ №3 відремонтовано 3 тіньових павільйона: замінено покрівлю, облаштовано лавки для сидіння діток, повністю оновлено підлогу.

«Дитячі ігрові майданчики - павільйони, які  розташовані на вулиці – це відмінне місце для спілкування дітей одного віку, в процесі якого вони вчаться дружити, спілкуватися, ділитися іграшками, тобто всього того, чого неможливо навчитися, гуляючи виключно з батьками або граючи вдома.  Ми дбаємо, щоб дані конструкції були   сучасні та безпечні. Щоб відповідали віковим особливостям та були зручними. За період «літніх канікул» у садочках  виконавчим комітетом Олешківської міської ради  буде  виконано цілий ряд заходів по ремонту приміщень», - прокоментував ремонтні  роботи у ДНЗ  міський голова Воронов Д.М.Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей