Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Депутати Олешківської міської ради визначилися з основними напрямками роботиДепутати Олешківської міської ради визначилися з основними напрямками роботи

Депутати визначилися з напрямками робіт 38 сесія міської ради, яка відбулася напередодні, підбила підсумки виконання місцевого бюджету за півріччя та визначила напрямки фінансування важливих робіт за рахунок перевиконання.

Так передбачено кошти на проведення ремонтних робіт стояків водовідведення та водопостачання у будинку №3 по вул. Крилова. Жителі цього будинку неодноразово зверталися до міського голови Воронова Д.М. щодо наведення благоустрою у даному будинку, тож тепер у найближчий час розпочнуться роботу на двох стояках. Також виділені кошти на проведення поточних і капітальних ремонтів у ДНЗ, придбання піску для потреб міських ДНЗ.

Щороку у пісочниці дитячих садків завозять по 5-10 тонн піску, адже малеча полюбляє будувати пісочні замки та фортеці , бавитися на свіжому повітрі. За багато (більше 20) років вкрай потребує капітального ремонту пральня ДНЗ №6. Депутатською комісією одностайно прийнято рішення про виділення значних коштів на ремонт приміщення, де дбають про санітарний стан установи, а також на ремонт електромереж, які іноді дають збій у роботі. У ДНЗ №1 буде демонтовано старе господарче приміщення, у ДНЗ №2 продовжиться робота по ремонту тіньових навісів. Для комфорту перебування дітей у садках в ДНЗ №3 буде відремонтовано санвузли.

Не залишилися поза увагою депутатів і проблеми ОСББ. За умови спів фінансування виділені кошти на капітальні роботи будинків ОСББ міста та на відшкодування частини кредитів для ОСББ на заходи по енергозбереженню.

«Наголошую, проблем дуже багато. І жителі міста , і керівники установ вважають, що саме їх проблему треба вирішити як швидше. Проте на все не завжди вистачає коштів. Ми, разом з депутатами , державними службами і фахівцями виконавчого комітету, активно працюємо над поповненням бюджету, адже це дасть змогу збільшити фінансування на вирішення тієї чи іншої проблеми. І дуже приємно, коли бюджет перевиконується і ми можемо розподіляти кошти. А ще ми продовжуємо практику спів фінансування. Коли жителі ОСББ вносять і свою фінансову частку у виконання робіт – відношення до зробленого буде зовсім інше і збереження буде відповідальнішим», - прокоментував рішення міський голова Дмитро Воронов.Читайте також:
17.07.18 Прийом громадян Олешківським міським головою

16.07.18 В Олешках відновили роботу питного фонтанчика

13.07.18 Молодь Олешок прославляє рідне місто

13.07.18 Подарунок спортсменам для створення комфортних умов

12.07.18 Підготовка до опалювального періоду в Олешківських навчальних закладах

12.07.18 Підготовка до Дня міста Олешки триває

12.07.18 Хворим на туберкульоз Олешківська міська рада передала продуктові набори

11.07.18 Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліків

11.07.18 Графік прийому громадян відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг

11.07.18 В Олешках депутати виділили кошти на вакцинацію дітей