Олешківські активісти подарували медичній установі холодильник для зберігання ліківОлешківські активісти подарували  медичній установі холодильник для зберігання ліків

Стає вже доброю традицією активних жителів міста – депутатів та підприємців - надавати посильну допомогу медичним закладам. Незважаючи на реформу в медицині та фінансування з районного бюджету всі запити медиків не виконані в повному обсязі.

Так у 2017 році активісти подарували дитячій поліклініці телевізор, для того щоб малеча мала змогу відволіктися та забути страх перед лікарем. В цьому році перед олешківською первинною ланкою медицини виникла проблема у додатковому холодильнику для збереження ліків та медикаментів. Небайдужі громадяни вирішили надати таку допомогу, адже здоров’я олешківців залежить від правильного та окремого зберігання препаратів, ефективного лікування хворих.

«Продовжуємо допомогати нашим медикам! Сьогодні разом із депутатами та підприємцями міста подарували Олешківському РЦПМСД холодильник для зберігання в належних умовах необхідних препаратів. Далі буде!» - поділився приємними враженнями Воронов Дмитро.Читайте також:
21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

19.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки

18.09.18 День рятівника в Олешках

17.09.18 В Олешківському ДНЗ ясла-садку № 2 проведено ремонтні роботи

17.09.18 Свято повітряних видів спорту в Олешках

14.09.18 Допомога хворим на туберкульоз в Олешках продовжується

14.09.18 День рятівника