Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбулася робоча група щодо створення трудового архівуВ Олешках відбулася робоча група щодо створення трудового архіву

В останній час виникла потреба у створенні трудових архівів для тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Сьогодні відбулася робоча нарада з приводу створення в Олешківській міській раді робочого архіву. Міський голова Дмитро Воронов разом із керівним складом виконавчого комітету та депутатським корпусом розглядав варіанти приміщень щодо створення комфортних умов для продуктивної праці нового підрозділу міської ради. Розглянувши ряд варіантів зупинилися на приміщенні колишньої статистики, де на сьогодні розташована редакція газети «Вісник Олешшя». Робоча група разом із головним редактором Полуфакіним Анатолієм Олександровичем обстежила всі приміщення даної будівлі і визначилися з кімнатами, які у подальшому будуть обладнанні для нового відділу.

Отже, створення трудового архіву у виконавчому комітеті Олешківськой міськой ради надасть змогу удосконалити роботу органів місцевого самоврядування та забезпечить збереження необхідних документів для нарахування пенсій за віком та пенсій на пільгових умовах, отримати додаткові надходження у місцевий бюджет від надання платних послуг та створення нових робочих міста для олешківчан.Читайте також:
20.08.18 Оплачуйте вчасно земельний податок

20.08.18 Відкриття пам'ятного знака "Тризуб" в Олешках

16.08.18 Олешківська міська рада запрошує нв святкові заходи

16.08.18 Сагівський будинок культури запрошує на святкування

15.08.18 Відбулася комісія з розгляду звернень громадян щодо встановлення індивідуального опалення

15.08.18 Зустріч з вуличними комітетами м. Олешки

14.08.18 Засідання комісії щодо Африканської чуми в Олешках

14.08.18 Допомога хворим на ВІЧ та СНІД в Олешках

13.08.18 Водяне свято "День Нептуна"

13.08.18 Співоча Птаха в Олешках