Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбулася робоча група щодо створення трудового архівуВ Олешках відбулася робоча група щодо створення трудового архіву

В останній час виникла потреба у створенні трудових архівів для тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду.

Сьогодні відбулася робоча нарада з приводу створення в Олешківській міській раді робочого архіву. Міський голова Дмитро Воронов разом із керівним складом виконавчого комітету та депутатським корпусом розглядав варіанти приміщень щодо створення комфортних умов для продуктивної праці нового підрозділу міської ради. Розглянувши ряд варіантів зупинилися на приміщенні колишньої статистики, де на сьогодні розташована редакція газети «Вісник Олешшя». Робоча група разом із головним редактором Полуфакіним Анатолієм Олександровичем обстежила всі приміщення даної будівлі і визначилися з кімнатами, які у подальшому будуть обладнанні для нового відділу.

Отже, створення трудового архіву у виконавчому комітеті Олешківськой міськой ради надасть змогу удосконалити роботу органів місцевого самоврядування та забезпечить збереження необхідних документів для нарахування пенсій за віком та пенсій на пільгових умовах, отримати додаткові надходження у місцевий бюджет від надання платних послуг та створення нових робочих міста для олешківчан.Читайте також:
20.01.19 Водохреща в Олешках

19.01.19 Пірнання у ополонку та шалені емоції: як у м. Олешки святкували Водохреща

18.01.19 В Олешках відбудеться «Флешмоб єдності», присвячений Дню Соборності України

17.01.19 Безпека громадян м.Олешки на першому місці

15.01.19 Перша зустріч кандидатів Молодіжної ради

15.01.19 Про скликання 44-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 08 лютого 2019 року

15.01.19 Міський голова Дмитро Воронов за розвиток туризму

14.01.19 Свято у Олешківському дошкільному закладі №2 "Світлячок".

14.01.19 Як у дитячому садочку №3 «Сонечко» щедрували

14.01.19 Закінчується пора найочікуваніших зимових свят в Олешках