Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Економне споживання енергоносіїв та вчасна оплата за їх використанняЗа  дорученням міського голови Воронова Д.М. відбулася нарада з керівниками дошкільних навчальних закладів міста.

Головуюча наради –Серогодська Т.І. акцентувала увагу присутніх на зміни у газовому кодексі та необхідності  добового балансування природного газу.  Згідно Постанови НКРЕКП з  01 жовтня 2018 року вступає в силу вимога балансування природного газу. Це стосується всіх користувачів, які споживають газ.  

Завідувачі дошкільних навчальних закладів проінформували про стан використання природного газу  в установах,  надали графіки користування лімітів  енергоносіїв. За результатами наради надано доручення щодо економного та прогнозованого використання енергоносіїв. «Вчасна оплата використаних енергоносіїв – гарантія стабільного початку опалювального сезону в місті.

"Станом на сьогодні багато мешканців, які користуються централізованим опаленням мають великі борги за тепло та газ, що може привести до зриву або затримки подачі газу до теплопостачальної організації. Закликаю всіх мешканців відповідально ставитися до обов’язків квартиронаймачів і не допускати значних боргів. Міські бюджетні  дитячі установи на особливому контролі виконавчого комітету міської ради, адже ми повинні створити комфортні умови  перебування дітей у дитячих садочках", - прокоментував  Дмитро Миколайович  виниклу ситуацію.Читайте також:
23.10.18 Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування –

23.10.18 Олешки за здоровий спосіб життя

23.10.18 На міському стадіоні «Старт» буде тепло та комфортно займатися спортом

23.10.18 Олешківський стадіон «Старт» розбудовується

22.10.18 В Олешківській міській раді відбулося засідання 41-ої позачергової сесії VII скликання

22.10.18 Історико-пізнавальна гра "Олешки-квест"

19.10.18 22 жовтня в Олешках буде розпочато видачу талонів для проїзду

18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур