В Олешках пройшли змагання з веслування на байдарках та каное «Козацький край»22 серпня на веслувальній базі «Авангард» (тренер Кравченко В.В.) відбулися традиційні змагання з веслування на байдарках і каное. На старт вийшли спортсмени  з багатьох міст  України – Олешки, Херсон, Миколаїв, Дніпро. Всього  прийняло участь у змаганнях більше 200 спортсменів.

Змагалися спортсмени на різних  дистанціях і у різних вікових категоріях – як дівчата так і хлопці. «Приємно, що в таких змаганнях приймає участь і  наша, олешківська,  талановита і перспективна молодь.  І ми пишаємося, що серед переможців наші олешківські спортсмени. Дякуємо  тренерам за щиру та віддану працю з дітьми та бажаємо їм всіх подальших перемог і досягнень. Ми свідомо не наголошуємо на результатах змагань, головне – це поєднання в рамках змагань  дієвого  прикладу пропаганди здорового способу життя» - прокоментував ситуацію міський голова Воронов Дмитро.

І переможців   призерів та всіх, що дісталися фінішу міська рада  нагородила медалями, подяками та солодощами. Також висловлюємо подяку підприємцям ФОП Курман А. та ФОП Нечай Т., Лавріненко А. за  організацію  та підтримку спортивного свята. Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки