Підготовка до зими. Зустріч із головами ОСББ в Олешках03 вересня  пройшла чергова зустріч голів ОСББ з фахівцями виконавчого комітету Олешківської міської ради.

Питання, які було розглянуто: підготовка до опалювального сезону, вивезення сміття та наведення благоустрою на прибудинкових територіях, погашення боргів населення багатоквартирних будинків за теплоспоживання.  За інформацією директора КП «Олешки-Сервіс» Гараненка А. заборгованість населення – власників квартир - перед теплопостачальним  підприємством понад 5 млн. гривень. Через такі борги олешківців   у міста виникає реальна загроза залишитися без тепла, адже при такій заборгованості подача газу  газостачальною компанією «Нафтогаз» буде припинена.  Власники квартир,  будинки яких вже відрізані від  центрального теплопостачання,   чомусь не спішать сплачувати  борги, не розуміють, що борги нікуди не дінуться, а навпаки, на них буде нараховуватися  пеня.

Ще дуже важливим питанням є  створення стихійних сміттєзвалищ  навколо майданчиків по вивезенню сміття. Деякі ОСББ «хитрують», підписують  тимчасові договори на вивезення сміття, хоча  жителі ОСББ справно носять сміття   на спільні майданчики, чим створюють нездорову моральну атмосферу та екологічну біду. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Пивоварова Н.К. надала доручення інспекції по благоустрою терміново  втрутитися у  ситуацію та притягти до відповідальності винуватців.

Начальник відділу з питань забезпечення життєдіяльності населення Нікішенко Д.Ю. звернув увагу присутніх на прибирання та наведення благоустрою на прибудинкових територіях. Приємно дивитися на ті будинки, які активно включилися в озеленення своєї прилеглої території, насадили квітів та підтримують чистоту. Але є і такі, які щотижня ходять у міську раду та шукають винуватих – чому біля будинку брудно та неохайно.

У кінці зустрічі присутніми вирішено ще раз звернутися до населення з роз'ясненнями  щодо вчасної оплати за енергоносії та дотримання правил благоустрою у місті.Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки