Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школиВ Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти і науки України направили головам усіх обласних державних адміністрацій офіційний лист, в якому постановили не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Згідно із законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, чи нещеплені з медичного протипоказання, повідомляє прес-центр Моз. "Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть прищеплюватися з медичних причин", - зазначили в міністерстві.

Якщо у дитини є протипоказання, йому повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей в установи повинна прийняти комісія лікарів. За її постанови дітям може бути заборонено відвідувати школи та садки, наприклад, у разі ускладнення епідемічної ситуації. Про форми отримання освіти такими дітьми повинні подбати місцеві органи освіти.

У Моз наголошують, що зараз в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти цими інфекціями збільшується, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені.Якщо дитина пропустив вакцинацію за календарем, МОЗ радить звернутися до педіатра або сімейного лікаря.Читайте також:
23.07.19 В Олешки завітала делегація Представників Європейського Союзу

23.07.19 В Олешках тривають роботи з благоустрою у сквері Піроцького

22.07.19 Нова зупинка в Олешках

19.07.19 «У Наталі» в Олешках пройшов вуличний танцювальний вечір «Романтика душі»

18.07.19 У ДНЗ ясла-садку №7 розпочато ремонтні роботи в приміщенні санвузла

18.07.19 В Олешках пройдуть заходи від Представництва Європейського Союзу

16.07.19 Учні спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів прикрашають рідне місто

15.07.19 12 серпня в Олешках розпочнеться перший відкритий Фітнес Марафон!

15.07.19 Оголошується початок збору інформації про видатних олешківців

15.07.19 В Олешках в парку біля АТБ відбувся фестиваль вуличної музики