В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школиВ Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти і науки України направили головам усіх обласних державних адміністрацій офіційний лист, в якому постановили не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Згідно із законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, чи нещеплені з медичного протипоказання, повідомляє прес-центр Моз. "Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть прищеплюватися з медичних причин", - зазначили в міністерстві.

Якщо у дитини є протипоказання, йому повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей в установи повинна прийняти комісія лікарів. За її постанови дітям може бути заборонено відвідувати школи та садки, наприклад, у разі ускладнення епідемічної ситуації. Про форми отримання освіти такими дітьми повинні подбати місцеві органи освіти.

У Моз наголошують, що зараз в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти цими інфекціями збільшується, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені.Якщо дитина пропустив вакцинацію за календарем, МОЗ радить звернутися до педіатра або сімейного лікаря.Читайте також:
25.09.18 Чи готові жителі багатоповерхових будинків до початку опалювального сезону?

25.09.18 Перший фестиваль вуличних танців в Олешках

25.09.18 Народний депутат України завітав до Олешок

24.09.18 Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування

24.09.18 У Херсонській області в лісах та полях розкидають їстівні брикетики з вакциною від сказу для

24.09.18 МАЙБУТНЄ ТІЛЬКИ У СПІВПРАЦІ

21.09.18 Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3

21.09.18 Не захаращуйте території спільного користування

21.09.18 В Олешках реалізується міська програма «Здоров'я»

21.09.18 Нарада із завідувачами дошкільних навчальних закладів м. Олешки