Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школиВ Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти і науки України направили головам усіх обласних державних адміністрацій офіційний лист, в якому постановили не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Згідно із законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, чи нещеплені з медичного протипоказання, повідомляє прес-центр Моз. "Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть прищеплюватися з медичних причин", - зазначили в міністерстві.

Якщо у дитини є протипоказання, йому повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей в установи повинна прийняти комісія лікарів. За її постанови дітям може бути заборонено відвідувати школи та садки, наприклад, у разі ускладнення епідемічної ситуації. Про форми отримання освіти такими дітьми повинні подбати місцеві органи освіти.

У Моз наголошують, що зараз в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти цими інфекціями збільшується, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені.Якщо дитина пропустив вакцинацію за календарем, МОЗ радить звернутися до педіатра або сімейного лікаря.Читайте також:
15.02.19 В Олешках відзначили день виводу військ з Афганістану та вшанували учасників бойових дій

15.02.19 Звернення Молодіжної ради до підприємців м.Олешки

14.02.19 В Олешках удосконалюють зовнішне освітлення

13.02.19 Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

12.02.19 Дякуємо всім хто долучився до акції «Ні! поліетиленовому пакету»

11.02.19 В Олешках продовжується допомога хворим на туберкульоз

11.02.19 Олешківська міська рада підтримує хворих на ВІЛ-інфекції

11.02.19 Олешківська міська бібліотека №2 та Сагівська сільська бібліотека долучились до акції – «НІ!

07.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році

07.02.19 В Олешках шукають сім’ї патронатних вихователів