Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школиВ Україні дітям без щеплень заборонять відвідувати дитячі садки та школи

Міністерство охорони здоров'я і Міністерство освіти і науки України направили головам усіх обласних державних адміністрацій офіційний лист, в якому постановили не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Згідно із законом, відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки діти, які отримали щеплення за календарем профілактичних щеплень, чи нещеплені з медичного протипоказання, повідомляє прес-центр Моз. "Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть прищеплюватися з медичних причин", - зазначили в міністерстві.

Якщо у дитини є протипоказання, йому повинні видати відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей в установи повинна прийняти комісія лікарів. За її постанови дітям може бути заборонено відвідувати школи та садки, наприклад, у разі ускладнення епідемічної ситуації. Про форми отримання освіти такими дітьми повинні подбати місцеві органи освіти.

У Моз наголошують, що зараз в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти цими інфекціями збільшується, тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені.Якщо дитина пропустив вакцинацію за календарем, МОЗ радить звернутися до педіатра або сімейного лікаря.Читайте також:
16.11.18 В Олешках стартувала соціально-екологічна акція «#EcoChallenge_Oleshky»

16.11.18 ПРАЦЮЄМО НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

15.11.18 Повідомлення про скликання 42 чергової сесії Олешківської  міської ради VІІ скликання 30

14.11.18 Інформаційне повідомлення

13.11.18 На стадіоні "СТАРТ" проводились роботи з випробування коефіцієнтів деформації та якості бетону

13.11.18 Запровадження шерифів може суттєво знизити рівень злочинності в місті Олешки

13.11.18 В Олешках тестували нове сучасне табло для міського стадіону

12.11.18 Щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті

12.11.18 Екологічна акція «Збережемо ліс у чистоті» відбулась

12.11.18 Продуктові набори для лікування хворих на туберкульоз та ВІЛ інфекції