Розмір шрифту
-+
Колір сайту
Зображення
OnOff


Телефон гарячої лінії 2-19-44
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
гід дія

популярне
дія центри

Відзначення Дня партизанської слави України в Олешківській міській бібліотеці №3До дня партизанської слави в Олешківській міській бібліотеці №3 ім. К.Г. Кудієвського пройшов краєзнавчий екскурс «Партизани – безсмертний бій маленької армії великого народу!».

Слова вже сучасної пісні про героїчних людей прозвучали на заході і стали його лейтмотивом. Долучитись до патріотичного виховання молоді запрошено гостей – голову міської ради ветеранів Федоренко Тамару Василівну, голову ради ветеранів Житлоселища Посрєднікову Людмилу Анатоліївну, завідуючу музеєм бойової слави ЦДЮТ Бредіхіну Валентину Миколаївну, учасницю партизанського руху, читачку бібліотеки Клющенко Марію Іванівну та ансамбль «Оберіг» під керівництвом Станіслава Петера.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід. За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них визнані гідними звання Героя Радянського Союзу. Безцінною була розповідь Тамари Василівни Федоренко про своє воєнне дитинство. Вона закликала вивчати історію свого краю, своєї родини. Вже мало залишилось очевидців тих буремних подій, тому так важливо спілкування з ними.

Валентина Миколаївна Бредіхіна розповіла про історію підпільного руху на Херсонщині та безпосередньо на Цюрупинщині, про осередки партизан та героїв, що залишили своє ім’я в історії рідного краю та країни. Музей ЦДЮТ, його керівник та краєзнавці провели кропітку пошукову роботу з партизанського та підпільного руху, результатом якої стало створені спільно з міською Радою ветеранів декілька видань, що стали єдиним друкованим джерелом інформації з даної теми.

Ансамбль «Оберіг» виконав для учасників заходу пісні про партизан. Дякуємо усім учасникам за те, що не шкодують свого часу, долучаються до вивчення сторінок героїчної історії рідного краю. Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі завжди дві сторони. Державне свято, присвячене героям партизанського руху в Україні, вшановує пам’ять всіх, хто боровся за визволення України від фашистської окупації. Воно з’явилося в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків того часу стає менше. Але герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях. Вогонь сердець партизан, бійців другої світової війни палає нині в серцях наших захисників на сході нашої країни пам’ятаймо про них!Читайте також:
06.12.21 До уваги суб’єктів господарювання!

06.12.21 Засідання Координаційної ради по розгляду проектів Бюджету участі

30.11.21 Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

29.11.21 Про скликання XXII чергової сесії VIII скликання

29.11.21 До бюджету Олешківської територіальної громади надійшло понад 133 мільйони гривень податків і

29.11.21 В БІБЛІОТЕКАХ ОЛЕШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

29.11.21 Проходження медичних оглядів працівниками певних категорій – запорука зниження рівня

24.11.21 Щодо проведення регіонального діалогового форуму Херсонської області «Школа миру – простір

23.11.21 Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

22.11.21 До уваги громадян, які бажають отримати щеплення проти COVID-19!