Команда Олешківського району взяла участь у Спартакіаді органів місцевого самоврядування Херсонщини

21-23 вересня в Геніческому районі відбулася обласна Спартакіада органів місцевого самоврядування.

Змагання проходили на базі пансіонату «Сокіл» у (село Стрілкове).

У Спартакіаді взяло участь 16 команд: Херсонська обласна рада, 12 районних рад, 2 команди міських рад та ще 2 команди ОТГ, а це більше 400 депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування. Серед команд участь у Спартакіаді взяла і команда Олешківського району, до складу якої входять депутати міської ради та посадові особи місцевого самоврядування Очолив команду голова районної ради Потоцький Павло Борисович.

Протягом двох днів в запеклій боротьбі учасники змагалися в п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. А родзинкою у цьому році стало змагання по перетягування канату, яке вирішувало долю багатьох команд. По закінченню змагань та підрахуванню всіх результатів у всіх видах спорту в нелегкій боротьбі  І місто посіла команда Олешківського району.

Отже, Спартакіада показала, що депутати та працівники місцевих органів самоврядування Херсонської області прагнуть до активного відпочинку, зміцнення спортивного духу та пропаганди здорового способу життя.