Народний депутат України завітав до Олешок

24 вересня в м. Олешки завітав народний депутат України Силантьєв Денис Олегович.

Народний депутат разом із своїми помічниками особисто зустрівся з представниками влади та громадськістю міста, де розповів про нагальні проблеми, які є сьогодні актуальними в країні та вислухав всі питання від громадян.

«Сьогодні із робочим візитом в Олешки завітав народний депутат України від Радикальної Партії Олега Ляшка Силантьєв Денис Олегович. Обговорили багато нагальних проблем міста та району, отримали із перших вуст інформацію про те, чим сьогодні живе Верховна Рада України. Дякую народному депутату за увагу до проблем Олешківського краю та щиро сподіваємось на дієву допомогу у їх вирішенні», - зазначив міський голова Д.М. Воронов.