Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахВ кожному місті є незвичайні пам'ятники і примітні місця, без яких його годі й уявити. Вони додають родзинку в міський пейзаж і створюють позитивний настрій. Від них іде душевне тепло, бо створені вони для людей і про людей, без яких і місто було б іншим. Біля таких пам'ятників завжди юрмляться туристи і відпочиваючі, охочі залишити напам'ять світлину. Майже в  кожному  місті  є такий туристичний об'єкт, до якого завжди стікаються люди. В Києві це пам'ятник Проні Прокопівні й Голохвастову, в Тернополі - "Тернопільська панянка" і слюсар-сантехнік, у Дніпрі  - воїну і гультіпаці поручику Ржевському в Павлограді,"великому комбінатору"Остапу Бендеру" в Нікополі,засновнику міста козаку Рогу в Кривому Розі.

У нашому місті  такий незвичайний пам’ятник був встановлений  – «Помідору». Виготовлений  і встановлений він був за кошти місцевих підприємців. Комусь він дуже подобався і люди милувалися цим овочем, який з давніх давен  вирощували олешківці на власних садибах. Інших він дратував:  то не той овоч, то не так його розмалювали, то навіщо він взагалі потрібен у центрі міста. І, мабуть, саме з подачі таких незадоволених жителів пам’ятник «Помідору» весь час псували та ламали.

І от знову небайдужі жителі – міські депутати, підприємці, за підтримки міського голови Воронова Дмитра – вирішили  не «розмови розмовляти», а взяти і зробити конкретну справу – відремонтувати за власні кошти  місцевий пам’ятник «Помідор».  До речі: це єдиний пам’ятник в Україні (є ще оригінальний пам`ятник помідору  у мальовничому місті Кам`янка-Дніпровська Запорізької області. Але він зовсім іншої форми).

То ж милуйтеся незвичайним міським пам'ятником смачному овочу – Помідору.

Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахЧитайте також:
14.12.18 В Олешках вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.18 Допомога хворим на туберкулез продовжується

12.12.18 Триває добір кандидатів на вступ до Національної поліції

12.12.18 Як дітки вареники ліпили

11.12.18 Мотокрос в Олешках

06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія