Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахВ кожному місті є незвичайні пам'ятники і примітні місця, без яких його годі й уявити. Вони додають родзинку в міський пейзаж і створюють позитивний настрій. Від них іде душевне тепло, бо створені вони для людей і про людей, без яких і місто було б іншим. Біля таких пам'ятників завжди юрмляться туристи і відпочиваючі, охочі залишити напам'ять світлину. Майже в  кожному  місті  є такий туристичний об'єкт, до якого завжди стікаються люди. В Києві це пам'ятник Проні Прокопівні й Голохвастову, в Тернополі - "Тернопільська панянка" і слюсар-сантехнік, у Дніпрі  - воїну і гультіпаці поручику Ржевському в Павлограді,"великому комбінатору"Остапу Бендеру" в Нікополі,засновнику міста козаку Рогу в Кривому Розі.

У нашому місті  такий незвичайний пам’ятник був встановлений  – «Помідору». Виготовлений  і встановлений він був за кошти місцевих підприємців. Комусь він дуже подобався і люди милувалися цим овочем, який з давніх давен  вирощували олешківці на власних садибах. Інших він дратував:  то не той овоч, то не так його розмалювали, то навіщо він взагалі потрібен у центрі міста. І, мабуть, саме з подачі таких незадоволених жителів пам’ятник «Помідору» весь час псували та ламали.

І от знову небайдужі жителі – міські депутати, підприємці, за підтримки міського голови Воронова Дмитра – вирішили  не «розмови розмовляти», а взяти і зробити конкретну справу – відремонтувати за власні кошти  місцевий пам’ятник «Помідор».  До речі: це єдиний пам’ятник в Україні (є ще оригінальний пам`ятник помідору  у мальовничому місті Кам`янка-Дніпровська Запорізької області. Але він зовсім іншої форми).

То ж милуйтеся незвичайним міським пам'ятником смачному овочу – Помідору.

Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахЧитайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада