Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахВ кожному місті є незвичайні пам'ятники і примітні місця, без яких його годі й уявити. Вони додають родзинку в міський пейзаж і створюють позитивний настрій. Від них іде душевне тепло, бо створені вони для людей і про людей, без яких і місто було б іншим. Біля таких пам'ятників завжди юрмляться туристи і відпочиваючі, охочі залишити напам'ять світлину. Майже в  кожному  місті  є такий туристичний об'єкт, до якого завжди стікаються люди. В Києві це пам'ятник Проні Прокопівні й Голохвастову, в Тернополі - "Тернопільська панянка" і слюсар-сантехнік, у Дніпрі  - воїну і гультіпаці поручику Ржевському в Павлограді,"великому комбінатору"Остапу Бендеру" в Нікополі,засновнику міста козаку Рогу в Кривому Розі.

У нашому місті  такий незвичайний пам’ятник був встановлений  – «Помідору». Виготовлений  і встановлений він був за кошти місцевих підприємців. Комусь він дуже подобався і люди милувалися цим овочем, який з давніх давен  вирощували олешківці на власних садибах. Інших він дратував:  то не той овоч, то не так його розмалювали, то навіщо він взагалі потрібен у центрі міста. І, мабуть, саме з подачі таких незадоволених жителів пам’ятник «Помідору» весь час псували та ламали.

І от знову небайдужі жителі – міські депутати, підприємці, за підтримки міського голови Воронова Дмитра – вирішили  не «розмови розмовляти», а взяти і зробити конкретну справу – відремонтувати за власні кошти  місцевий пам’ятник «Помідор».  До речі: це єдиний пам’ятник в Україні (є ще оригінальний пам`ятник помідору  у мальовничому місті Кам`янка-Дніпровська Запорізької області. Але він зовсім іншої форми).

То ж милуйтеся незвичайним міським пам'ятником смачному овочу – Помідору.

Небайдужі жителі міста відновлять пам’ятник «Помідору» в ОлешкахЧитайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в