Цікава зустріч в Олешківській бібліотеціНапередодні Всеукраїнського Дня бібліотек Олешківська міська бібліотека №3 зробила подарунок своїм читачам.

Відбулась презентація книги нашого земляка Івана Реуцького "Вишневі світанки Олешок". Автор передав читачам свою любов до рідного краю і зачарованість її самобутньою природою. Молодь і зацікавлені читачі поважного віку разом з автором мали змогу зазирнути в унікальні куточки Олешківщини. Саги, Раденськ, Брилівка, Буркути - кожен куточок має свою неповторну красу і історію. Тепер ми маємо змогу черпати інформацію і з цього цілющого джерела. Представити автора книги було запрошено головного редактора "районки" Анатолія Полуфакіна. На сторінках газети друкувались поступово оповіді, що згодом увійшли в презентовану збірку.

Анатолій Полуфакін відзначив нашого автора за майстерне володіння словом . Молодь дізналася більше про неймовірну красу та заповідні куточки рідного краю.

"Вітаю наших користувачів із Днем бібліотек, запрошую до знайомства з книжковими новинками у затишному залі книгозбірні на Житлоселищі" - зазначила завідуюча бібліотекою ім. К.Г.Кудієвського Наталія Никифорова.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в