Цікава зустріч в Олешківській бібліотеціНапередодні Всеукраїнського Дня бібліотек Олешківська міська бібліотека №3 зробила подарунок своїм читачам.

Відбулась презентація книги нашого земляка Івана Реуцького "Вишневі світанки Олешок". Автор передав читачам свою любов до рідного краю і зачарованість її самобутньою природою. Молодь і зацікавлені читачі поважного віку разом з автором мали змогу зазирнути в унікальні куточки Олешківщини. Саги, Раденськ, Брилівка, Буркути - кожен куточок має свою неповторну красу і історію. Тепер ми маємо змогу черпати інформацію і з цього цілющого джерела. Представити автора книги було запрошено головного редактора "районки" Анатолія Полуфакіна. На сторінках газети друкувались поступово оповіді, що згодом увійшли в презентовану збірку.

Анатолій Полуфакін відзначив нашого автора за майстерне володіння словом . Молодь дізналася більше про неймовірну красу та заповідні куточки рідного краю.

"Вітаю наших користувачів із Днем бібліотек, запрошую до знайомства з книжковими новинками у затишному залі книгозбірні на Житлоселищі" - зазначила завідуюча бібліотекою ім. К.Г.Кудієвського Наталія Никифорова.Читайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада