Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбувся фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES»29 вересня в Олешках вперше відбувся міський  фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES». Фестиваль був організований за ініціативи студії фітнесу і танцю «Global Dance» та ГО «Моє місто Олешки», при підтримці Олешківської міської ради і міського голови Дмитра Воронова.

Вперше в нашому місті олешківці та гості дійства побачили Майсер-класи від відомих танцорів України. Всі присутні стали  свідками батл-битви сучасних танців серед починаючих танцорів та професіоналів. Спеціальні гості були запрошені на фестиваль з Херсону, Миколаєва та Дніпра.

Конкурсанти яскраво продемонстрували свої таланти та своєю позитивною енергією зарядили всіх глядачів, які з захопленням спостерігали за їхніми танцювальними батлами.

Метою всеукраїнського фестивалю є популяризація сучасних танців в Україні, а також залучення молоді до корисного, цікавого, веселого проведення вільного часу. Цей фестиваль нагадав Олешкам, що ми не тільки спортивне місто, а і неймовірно талановите.

«В Олешках гості з усієї України змагаються в батлах з вуличного танцю! Цікаво, весело, красиво! Дякую студії Global Dance за яскраве дійство у нашому місті.»,- зазначив міський голова Д. Воронов.Читайте також:
18.02.19 День святого Валентина в Олешківській бібліотеці №2

15.02.19 В Олешках відзначили день виводу військ з Афганістану та вшанували учасників бойових дій

15.02.19 Звернення Молодіжної ради до підприємців м.Олешки

14.02.19 В Олешках удосконалюють зовнішне освітлення

13.02.19 Олешки! Майбутнє нашої природи в наших руках

12.02.19 Дякуємо всім хто долучився до акції «Ні! поліетиленовому пакету»

11.02.19 В Олешках продовжується допомога хворим на туберкульоз

11.02.19 Олешківська міська рада підтримує хворих на ВІЛ-інфекції

11.02.19 Олешківська міська бібліотека №2 та Сагівська сільська бібліотека долучились до акції – «НІ!

07.02.19 Про перенесення робочих днів у 2019 році