В Олешках відбувся фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES»29 вересня в Олешках вперше відбувся міський  фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES». Фестиваль був організований за ініціативи студії фітнесу і танцю «Global Dance» та ГО «Моє місто Олешки», при підтримці Олешківської міської ради і міського голови Дмитра Воронова.

Вперше в нашому місті олешківці та гості дійства побачили Майсер-класи від відомих танцорів України. Всі присутні стали  свідками батл-битви сучасних танців серед починаючих танцорів та професіоналів. Спеціальні гості були запрошені на фестиваль з Херсону, Миколаєва та Дніпра.

Конкурсанти яскраво продемонстрували свої таланти та своєю позитивною енергією зарядили всіх глядачів, які з захопленням спостерігали за їхніми танцювальними батлами.

Метою всеукраїнського фестивалю є популяризація сучасних танців в Україні, а також залучення молоді до корисного, цікавого, веселого проведення вільного часу. Цей фестиваль нагадав Олешкам, що ми не тільки спортивне місто, а і неймовірно талановите.

«В Олешках гості з усієї України змагаються в батлах з вуличного танцю! Цікаво, весело, красиво! Дякую студії Global Dance за яскраве дійство у нашому місті.»,- зазначив міський голова Д. Воронов.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в