В Олешках відбувся фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES»29 вересня в Олешках вперше відбувся міський  фестиваль вуличного танцю «Global Street BATTLES». Фестиваль був організований за ініціативи студії фітнесу і танцю «Global Dance» та ГО «Моє місто Олешки», при підтримці Олешківської міської ради і міського голови Дмитра Воронова.

Вперше в нашому місті олешківці та гості дійства побачили Майсер-класи від відомих танцорів України. Всі присутні стали  свідками батл-битви сучасних танців серед починаючих танцорів та професіоналів. Спеціальні гості були запрошені на фестиваль з Херсону, Миколаєва та Дніпра.

Конкурсанти яскраво продемонстрували свої таланти та своєю позитивною енергією зарядили всіх глядачів, які з захопленням спостерігали за їхніми танцювальними батлами.

Метою всеукраїнського фестивалю є популяризація сучасних танців в Україні, а також залучення молоді до корисного, цікавого, веселого проведення вільного часу. Цей фестиваль нагадав Олешкам, що ми не тільки спортивне місто, а і неймовірно талановите.

«В Олешках гості з усієї України змагаються в батлах з вуличного танцю! Цікаво, весело, красиво! Дякую студії Global Dance за яскраве дійство у нашому місті.»,- зазначив міський голова Д. Воронов.Читайте також:
18.10.18 В Олешках відбулась історико-пізнавльна гра «Олешки-квест»

18.10.18 Плідно попрацювали

18.10.18 Олешківський міський голова провів нараду з представниками силових структур

17.10.18 В Олешках розпочато ремонтні роботи по вул.Миру,3

16.10.18 Про початок опалювального сезону 2018/2019 років в дошкільних навчальних закладах ясла-садків

15.10.18 Ліві Саги відсвяткували День захисника України

13.10.18 В Олешківській бібліотеці відзначили День українського козацтва та День захисника України

13.10.18 Аматорські колективи Олешківської міської ради привітали з Днем Козацтва та Днем Захисника

13.10.18 Ми тебе любимо, Олешки!

13.10.18 На стадіоні "Старт" відбулась розширена нарада