Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Повідомлення щодо використання праці без оформлення трудових договорівПовідомлення щодо використання праці без оформлення трудових договорів


ПОВІДОМЛЕННЯ

 

До уваги суб’єктів господарювання:

Статтею 24 Кодексу законів про працю України передбачено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формувань та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Статтею 265 Кодексу законів про працю України передбачена відповідальність за порушення законодавства про працю. Зокрема, юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність у вигляді штрафу в разі не оформлення чи неналежного оформлення трудового договору, порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тощо.

Юридичні та фізичні особи – підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність у вигляді штрафу в разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту),  оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємства, та виплати заробітної плати (винагороди) без урахування та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та податки -  у 30- кратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого складено порушення (96 тис. грн. за кожного неоформленого працівника).Читайте також:
14.12.18 В Олешках вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.18 Допомога хворим на туберкулез продовжується

12.12.18 Триває добір кандидатів на вступ до Національної поліції

12.12.18 Як дітки вареники ліпили

11.12.18 Мотокрос в Олешках

06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія