В Олешківській міській раді відбулося засідання 41-ої позачергової сесії VII скликання

19 жовтня 2018 року відбулось засідання 41-ої позачергової  сесії Олешківської міської ради. В роботі сесії взяли участь 19 депутатів із 26, секретар міського голови Віктор Сирота, заступники міського голови з питань виконавчих органів, начальники відділів, громадськість. Вів засідання міський голова Дмитро Воронов. Депутатами було розглянуто 20 нагальних питань, в тому числі земельні питання, питання про затвердження змін до міських цільових програм та міського бюджету, затвердження фінансового плану на 2019 рік.

Задля безпеки пішоходів та водіїв, розглянули дуже важливі питання про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт світлофору за адресою м. Олешки, перехрестя вул. Пролетарської та вул. Софіївської (біля м.Любава), а також про виділення коштів до міської територіальної програми «Транспорт та безпека руху» на розробку робочого проекту по вул.Декабристів. Депутати підтримали це рішення одноголосно.

По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення. Міський голова Дмитро Воронов подякував усім присутнім за плідну працю.