В Олешках небайдужі громадяни влаштували свято для дітей з особливими потребамиУ вихідний день небайдужі громадяни міста Олешки влаштували свято для особливих дітей. 

У його створенні взяли участь небайдужі активісти, педагоги і батьки, які виховують таких діток. Свято вийшло теплим, яскравим і корисним. Гостей пригощали смаколиками, проводили майстер-класи з розмальовування гіпсових фігурок і ялинок з імбирного печива.

Дівчата із салону краси подарували дівчаткам чудові зачіски, а хлопчикам - яскравий аквагрим.

Питання інклюзії в Україні на початковій стадії розвитку і організатори свята намагаються не бути осторонь проблем особливих дітей. 

Було знайдено підхід до серця кожної дитини і вони довірливо спробували себе у ролі пожежного. Діти з особливими потребами вперше були в пожежній частині і ця пригода запам’ятається їм на все життя. Адже відтепер вони віритимуть, що мрії збуваються. Навіть рожеві і такі, на перший погляд, недосяжні. Але є дорослі, які творять добро і дарують свою любов дітям, адже чужих дітей не буває.

Отож, в подальшому планується проводити такі заходи, які своїм теплом та затишною атмосферою дарують радість та надію про світле майбутне наших дітей.Читайте також:
22.05.19 Еко-день в Олешках

21.05.19 В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!

16.05.19 День вишиванки в ДНЗ № 6

16.05.19 Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова З Днем вишиванки

16.05.19 Історії: Перов Юрій Васильович