Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Молодіжні дебати «Гідність у дії» присвячені 5 - ій річниці Революції ГідностіВ цьому році наша країна відзначає п’яту річницю Революції Гідності.

Педагогічні колективи міських шкіл не стоять осторонь і займаються патріотичним вихованням підростаючого покоління Олешок, виховуючи громадян України з активною громадянською позицією.

Міська рада  не байдужа до майбутнього нашого міста та країни і чітко розуміє, що саме молоді будувати світле майбутнє нашої Держави. Саме тому виконавчий комітет Олешківської міської ради ініціював проведення молодіжних дебатів «Гідність в дії», які відбулись 20 листопада у сесійній залі Олешківської міської ради.

Головними учасниками дебатів були: команди  учнів міських шкіл, учасники Революції Гідності - Гоголевська Марія Михайлівна, Сташенко Валентин Валентинович, Фурсенко Тетяна Миколаївна, учасник АТО  Іван Реуцький. Також у  круглому столі взяли участь голова міської ради Воронов Дмитро Миколайович, заступник міського голови Петриченко Ольга, вчителі шкіл, бібліотекарі.  Атмосфера заходу була жвавою, емоційною, цікавою та пізнавальною. Діти, учасники  шкільних команд, впевненно висловлювали свою думку,  аналізували  події Революції Гідності та  проводили паралелі у реалізації реформ   сьогодні, у нашому місті.  Цікаво було те, що одночасно  і експертами, і учасниками дебатів були самі учасники Революції Гідності. За результатами зустрічі всі прийшли до висновку,  такі різні форми спілкування молоді  слід проводити і надалі.

З нагоди 5-ї річниці Революції Гідності всі учасники вшанували пам'ять борців за  Гідність, Свободу та Незалежність покладанням квітів.Читайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність