Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Тренувальні навчання з Цивільної оборони в Олешках21 листопада в Олешках відбулися  навчання (тренування) щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС.

Для ефективного вирішення проблеми у Виконавчому комітеті Олешківської міської ради  проведено термінове засідання міської постійної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у м. Олешки. Рішенням комісії всі  підприємства, установи, заклади Олешківської міської ради переведені  у режим підвищеної готовності . Утворити  оперативний штаб для збору, обробки, надання оперативної інформації та координації дій залучених сил та засобів, головою штабу призначити Петриченко О.М. Було розгорнуто збірні та приймальні евакопункти, згідно Плану евакуаційних заходів у випадку катастрофічного підтоплення та розпорядження міського голови від 11.06.2018 р. №138/2-4 «Про затвердження переліку збірно-евакуаційних пунктів в м. Олешки». Всього по місту  створено  чотири збірно-евакуаційних пункти (ЗЕП) :  ЗЕП№2- КЗ «Районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка», ЗЕП№13 - Сагівський будинок культури, ПЕП№3 - КЗ «Районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка», ПЕП№5 - Спеціалізована школа №4.

«Тренування  пройшло успішно. Під час перевірки районною та обласною регіональними  комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було відзначено діяльність виконавчого комітету Олешківської міської ради позитивно.  Всі спрацювали  швидко. Звичайно наші громадяни міста дещо були спантеличені такими навчаннями, проте  такі заходи вкрай необхідні. Населення повинно знати свої обов’язки під виникнення надзвичайних ситуацій та вміти  правильно на них реагувати», - підвела підсумки  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Пивоварова Н.К.

Тренувальні навчання з Цивільної оборони в ОлешкахЧитайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність