Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність України21 листопада  в Олешках вшанували всіх борців за Свободу, Гідність та Незалежність України покладання квітів  до пам’ятного знаку.

У заході прийняли участь безпосередні учасники Майданів  від Олешок – Марія Гоголевська, Валентин Сташенко,  Олександр  Аверін, Тетяна Фурсенко,  Людмила Шелудько, учасники та ветерани  АТО, волонтери та інші.

«Ми одні з перших поїхали на Майдан. Було важко та страшно, але  ми всі гуртувалися, всі  вірили у нові зміни та хотіли  зробити нашу країну  гідною серед європейських держав. Під час Революції гідності народ України зробив свій вибір, обравши найважливіші цінності - світло, свободу і правду. Але революція триває, і гідність та свобода будуть досі, поки ми будемо за них стояти так же само, як ми стояли на Майдані»,-  звернувся до присутніх Олександр Аверін.

«За ці  5років  всі ми змінилися, – поділилася учасник АТО Іван Реуцький. – Ми перестали боятися, перестали бути байдужими. Із людей, які живуть своїми проблемами і справами, за ці роки ми перетворились у націю, яка в страшних умовах війни і зради  змогла відстояти себе, створити народну армію та продовжувати важкий шлях до перемоги».       

«Вважаю що сьогоднішня дата є однією з головних в історії сучасної України. Саме молодь, прогресивне та європейсько спрямоване суспільство повстало проти повернення країни до пострадянських часів. Тоді перемогла наша воля до свободи, і мені приємно, що і Олешківський Майдан вніс свій вклад  до перемоги та інтеграції до європейської спільноти» - поділився думками міський голова Воронов Д.М.

Присутні на заході поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання  Героїв Небесної Сотні та всіх  загиблих у період Революції Гідності.

У  бібліотечних закладах міста   з нагоди відзначення 5-ї річниці Дня Гідності оформлено книжкові виставки «Від революції Гідності – до країни Гідності»,  «Ти є народ, якого не здолати», «Євромайдан: Події і люди».Читайте також:
20.01.19 Водохреща в Олешках

19.01.19 Пірнання у ополонку та шалені емоції: як у м. Олешки святкували Водохреща

18.01.19 В Олешках відбудеться «Флешмоб єдності», присвячений Дню Соборності України

17.01.19 Безпека громадян м.Олешки на першому місці

15.01.19 Перша зустріч кандидатів Молодіжної ради

15.01.19 Про скликання 44-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 08 лютого 2019 року

15.01.19 Міський голова Дмитро Воронов за розвиток туризму

14.01.19 Свято у Олешківському дошкільному закладі №2 "Світлячок".

14.01.19 Як у дитячому садочку №3 «Сонечко» щедрували

14.01.19 Закінчується пора найочікуваніших зимових свят в Олешках