Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність України



21 листопада  в Олешках вшанували всіх борців за Свободу, Гідність та Незалежність України покладання квітів  до пам’ятного знаку.

У заході прийняли участь безпосередні учасники Майданів  від Олешок – Марія Гоголевська, Валентин Сташенко,  Олександр  Аверін, Тетяна Фурсенко,  Людмила Шелудько, учасники та ветерани  АТО, волонтери та інші.

«Ми одні з перших поїхали на Майдан. Було важко та страшно, але  ми всі гуртувалися, всі  вірили у нові зміни та хотіли  зробити нашу країну  гідною серед європейських держав. Під час Революції гідності народ України зробив свій вибір, обравши найважливіші цінності - світло, свободу і правду. Але революція триває, і гідність та свобода будуть досі, поки ми будемо за них стояти так же само, як ми стояли на Майдані»,-  звернувся до присутніх Олександр Аверін.

«За ці  5років  всі ми змінилися, – поділилася учасник АТО Іван Реуцький. – Ми перестали боятися, перестали бути байдужими. Із людей, які живуть своїми проблемами і справами, за ці роки ми перетворились у націю, яка в страшних умовах війни і зради  змогла відстояти себе, створити народну армію та продовжувати важкий шлях до перемоги».       

«Вважаю що сьогоднішня дата є однією з головних в історії сучасної України. Саме молодь, прогресивне та європейсько спрямоване суспільство повстало проти повернення країни до пострадянських часів. Тоді перемогла наша воля до свободи, і мені приємно, що і Олешківський Майдан вніс свій вклад  до перемоги та інтеграції до європейської спільноти» - поділився думками міський голова Воронов Д.М.

Присутні на заході поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували хвилиною мовчання  Героїв Небесної Сотні та всіх  загиблих у період Революції Гідності.

У  бібліотечних закладах міста   з нагоди відзначення 5-ї річниці Дня Гідності оформлено книжкові виставки «Від революції Гідності – до країни Гідності»,  «Ти є народ, якого не здолати», «Євромайдан: Події і люди».







Читайте також:
06.12.18 Привітання Олешківського міського голови з Днем збройних сил України

05.12.18 Регіональный центр «Інваспорт» відзначив своє 25-річчя

04.12.18 Повідомлення про скликання 43-ої позачергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 21

03.12.18 Допомога людям с особливими потребами в Олешках

03.12.18 В Олешківській міській раді відбулася 42-а чергова сесія

03.12.18 Відкриття новорічної ялинки в Олешках

30.11.18 Увага! Квест - екскурсія

29.11.18 В ДЮСШ "ЗОЛОТА НИВА" СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО БОКСУ

28.11.18 Звернення міського голови до олешківців

27.11.18 В Олешках вшанували всіх тих, хто боровся та бореться за Свободу, Гідність і Незалежність