В Олешках вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
В цьому році по всій Україні відзначається 32- а річниця ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В Олешках, в знак вшанування всіх жертв Чорнобильської катастрофи біля пам’ятного знаку «Загиблим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» відбувся мітинг, на якому були присутні міський голова Воронов Д.М., керівництво, представники відділів та управлінь міста та району, учасники тих подій та шкільна молодь.

До всіх присутніх звернувся голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Лабенок Іван Акимович, розповівши всім присутнім, про те що саме в цей день у 1986 році Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг»), будівництво яких завершилось над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Нагадав про те, як люди ціною свого здоров'я долали наслідки страшної катастрофи, яка сталася 26 квітня 1996 року.  Також Іван Акимович подякував владі міста та району за тісну співпрацю.

Була проведена панахида та вшановано пам’ять хвилиною мовчання усіх  загиблих ліквідаторів. І вшановуючи людей, які ціною свого життя  змогли здолати страшну трагедію XX століття, усі присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в