В Олешках відбувся відкритий чемпіонат міста с тенісу настільного серед підприємств

На виконання міської програми «Фізкультура. Спорт» за сприянням Олешківської міської ради та при підтримці депутатського корпусу 15 грудня в Олешках відбувся відкритий чемпіонат міста с тенісу настільного серед підприємств. За традицією чемпіонат проходив у спортивній залі ДЮСШ. В змаганнях взяли участь 44 спортсмена з Херсона, Скадовська, Козачих Лагерів та Олешок.

Спортсмени виборювали перемогу особиста першість у чемпіонаті та у парних змаганнях.

Переможці в особистій першості:

І місце – Валерій Німіч (Херсон)

ІІ місце – Марія Бондаренко (Козачі Лагері)

ІІІ місце – В’ячеслав Чабанюк  (Козачі Лагері)

Переможці в парних змаганнях:

І місце – Валерій Німіч – Анатолій Тюрін (Олешки)

ІІ місце – Олександр Крюков – Микола Іванов (Олешки)

ІІІ місце – Марія Бондаренко - В’ячеслав Чабанюк  (Козачі Лагері)

Всі переможці змагань отримали цінні подарунки та були нагороджені медалями та почесними грамотами.

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна