Казкова чарівність зимових свят в Олешках розпочалась19 грудня 2018 року в Олешках відбулось урочисте відкриття міської Новорічної ялинки. В парку на Житлоселищі засяяла не просто ялинка, а ціле казкове містечко!

Свято розпочалося запальним флеш-мобом, який всім олешківцям подарувала господиня студії фітнесу і танцю  «GLOBAL DANCE» Ермакова Юлія.

Вперше жителі міста, і великі, і маленькі, об’єдналися заради однієї спільної мети – зробити наше місто кращим. Доказом тому став неперевершено вбраний парк. Майже 200 новорічних іграшок, виготовлених з різного матеріалу, кожна з яких містить часточку душі, тепла та любові їх майстрів. Прикраси зроблені власноруч вихованцями дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, учнями міських шкіл та цілими родинами.

Всі учасники  конкурсу новорічних іграшок, за підсумком он-лайн голосування, отримали подяки та солодкі подарунки, а найкращі десять робіт були нагороджені цінними подарунками. Переможці конкурсу: Жебіт Олена, Чуприна Вікторія, Ізбишева Ангеліна, Підгорна Поліна, Снігірьов Дмитро, Філіпова Елизавета, Іванова Яна, Ясинський Герман, Марусяк Дарина.

Приємним подарунком на відкритті зеленої красуні для всіх присутніх був конкурс оригінальних капелюхів. Завдяки конкурсантам, олешківці мали змогу поринути у загадковий, екстравагантний та незвичайний світ капелюхів. Всі учасники конкурсу отримали смаколики за їх надзвичайні образи, зроблені власноруч.

У програмі  були майстер-класи, які провела керівниця студії дитячої творчості «Hobby school» Щурська Інесса. Діти із задоволенням розмальовували прикраси для новорічної ялинки.

Дітлахи активно приймали участь у конкурсно-розважальній програмі, за що отримували  подарунки та солодощі.

Свято завершилось запаленням новорічної ялинки та святковим хороводом.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в