Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Казкова чарівність зимових свят в Олешках розпочалась19 грудня 2018 року в Олешках відбулось урочисте відкриття міської Новорічної ялинки. В парку на Житлоселищі засяяла не просто ялинка, а ціле казкове містечко!

Свято розпочалося запальним флеш-мобом, який всім олешківцям подарувала господиня студії фітнесу і танцю  «GLOBAL DANCE» Ермакова Юлія.

Вперше жителі міста, і великі, і маленькі, об’єдналися заради однієї спільної мети – зробити наше місто кращим. Доказом тому став неперевершено вбраний парк. Майже 200 новорічних іграшок, виготовлених з різного матеріалу, кожна з яких містить часточку душі, тепла та любові їх майстрів. Прикраси зроблені власноруч вихованцями дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, учнями міських шкіл та цілими родинами.

Всі учасники  конкурсу новорічних іграшок, за підсумком он-лайн голосування, отримали подяки та солодкі подарунки, а найкращі десять робіт були нагороджені цінними подарунками. Переможці конкурсу: Жебіт Олена, Чуприна Вікторія, Ізбишева Ангеліна, Підгорна Поліна, Снігірьов Дмитро, Філіпова Елизавета, Іванова Яна, Ясинський Герман, Марусяк Дарина.

Приємним подарунком на відкритті зеленої красуні для всіх присутніх був конкурс оригінальних капелюхів. Завдяки конкурсантам, олешківці мали змогу поринути у загадковий, екстравагантний та незвичайний світ капелюхів. Всі учасники конкурсу отримали смаколики за їх надзвичайні образи, зроблені власноруч.

У програмі  були майстер-класи, які провела керівниця студії дитячої творчості «Hobby school» Щурська Інесса. Діти із задоволенням розмальовували прикраси для новорічної ялинки.

Дітлахи активно приймали участь у конкурсно-розважальній програмі, за що отримували  подарунки та солодощі.

Свято завершилось запаленням новорічної ялинки та святковим хороводом.Читайте також:
20.01.19 Водохреща в Олешках

19.01.19 Пірнання у ополонку та шалені емоції: як у м. Олешки святкували Водохреща

19.01.19 В Олешках з Новим Роком та Різдвом Хрестовим привітали дитячий будинок-інтернат

18.01.19 В Олешках відбудеться «Флешмоб єдності», присвячений Дню Соборності України

17.01.19 Безпека громадян м.Олешки на першому місці

15.01.19 Перша зустріч кандидатів Молодіжної ради

15.01.19 Про скликання 44-ої чергової сесії Олешківської міської ради VII скликання 08 лютого 2019 року

15.01.19 Міський голова Дмитро Воронов за розвиток туризму

14.01.19 Свято у Олешківському дошкільному закладі №2 "Світлячок".

14.01.19 Як у дитячому садочку №3 «Сонечко» щедрували