Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова та депутатського корпусу міської ради з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні жителі Олешківської громади!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Для нашого міста він був сповнений новими здобутками і звершеннями – це реконструкція міського стадіону «СТАРТ», розширення мережі вуличного освітлення, встановлення дитячих майданчиків, створення нових робочих місць, участь у міжнародному проекті «Енергозереження в адміністративних і громадських будівлях».

Цей рік дав можливість усім жителям повірити у власні сили та відчути підтримку місцевої влади. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Олешківської міської ради привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного - зробити наші Олешки Європейським містом, куди хотіли б приїхати туристи з усієї України.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Нехай наступний, 2019 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, хай буде мир, і наші земляки повернуться до рідних домівок, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.
З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в