Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова та депутатського корпусу міської ради з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні жителі Олешківської громади!

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Для нашого міста він був сповнений новими здобутками і звершеннями – це реконструкція міського стадіону «СТАРТ», розширення мережі вуличного освітлення, встановлення дитячих майданчиків, створення нових робочих місць, участь у міжнародному проекті «Енергозереження в адміністративних і громадських будівлях».

Цей рік дав можливість усім жителям повірити у власні сили та відчути підтримку місцевої влади. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Олешківської міської ради привітати вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного - зробити наші Олешки Європейським містом, куди хотіли б приїхати туристи з усієї України.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.

Нехай наступний, 2019 рік, буде стабільним та успішним, доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин, хай буде мир, і наші земляки повернуться до рідних домівок, а цілюще Господнє благословення обдаровує щастям і усілякими земними радощами.
З Новим роком! З пресвітлим Різдвом Христовим!Читайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення