Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках відбувся мітинг-реквієм присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні18 лютого 2014 року та наступні два дні стали апофеозом протистояння на Майдані. Саме цього дня опозиція оголосила марш під назвою “Мирний наступ” для підтримки голосування у Верховній Раді за повернення Конституції 2004 року.

Тисячі людей рушили до будівлі парламенту, оточеного силовиками, у якому ще й перебували так звані “тітушки”.

Акція, як передбачалося, повинна була бути ненасильницьким протестом, проте переросла в масові зіткнення. Міліція застосувала зброю, по демонстрантах відкрили вогонь снайпери з дахів прилеглих будинків та почався штурм барикад у центрі Києва.

Кульмінацією протистояння в наступні дні став розстріл демонстрантів на вулиці Інститутській, більшість з яких не мали іншої зброї окрім саморобних щитів.

Тож з метою увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час протистоянь зі ставлениками злочинного режиму у центральній частині міста Києва, 20 лютого в Олешках відбувся мітинг-реквієм, присвячений п’ятій річниці трагічних подій на Майдані.

Нічого гіршого та безжальнішого в історії нашої незалежної країни до того часу не було. Лише за місяць від куль снайперів загинуло 102 чоловіка. З них ідентифікували лише близько 70.  Вони лягали  під кулями, захищаючи свою країну, людську гідність та рідних. Найстаршому з них було 83, наймолодшому -  17 років. Пам'ять загиблих під час масових акцій протесту в Революції Гідності вшанували хвилиною мовчання.  Під пронизливі звуки реквієма Євромайдану «Пливе кача по Тисині» до пам’ятного знаку борцям за Незалежність, Свободу та Суверенітет України всі присутні поклали квіти.Імена та обличчя справжніх патріотів України назавжди закарбуються в наших серцях. І ми впевнені,  що жертва стількох невинних людських життів не була даремною.Читайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення