В Олешківській міській бібліотеці № 2 пройщли заходи присвячені пам'яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
Згідно Указу Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в нашій країні встановлено особливий пам’ятний день - День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20-го лютого. До річниці кривавих подій на Майдані в Олешківській міській бібліотеці № 2 було підготовлено та проведено:
- книжково-ілюстровану виставку «Герої навіки, яких забути не можна»
- історичний екскурс «Ви завжди у пам'яті людській»
- відео подорож «Воїни світла – воїни добра»
Взагалі, заходи пройшли в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.
Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!