Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

«Мода» на крафт-пакети дійшла і до ОлешокОстаннім часом намітилася тенденція до відмови від синтетичних матеріалів в упаковці та введення в побут паперових пакетів. Використання поліетиленової упаковки в Євросоюзі вважається поганим тоном, а деякі країни заборонили їх застосування, адже поліетилен практично не розкладається природним шляхом, і проблема його утилізації стоїть гостро. А паперові, або крафт-пакети, екологічні, і через кілька років вони обов’язково витіснять штучні упаковки.

Крафт-пакет – відносно не новий на ринку вид пакування, виконаний на основі дуже щільного паперу. Вони підходять для експлуатації, як в промисловості, так і в домашніх умовах. Зберігати харчові продукти в них також не заборонено, так як вони абсолютно нешкідливі для здоров’я людини. Вони економічно вигідні та сьогодні досить популярні на ринку. В таку тару можливо пакувати найрізноманітніші продукти, починаючи сипучими та закінчуючи пастоподібними.

Останнім часом популярність цього виду пакування набирає обертів, що пов’язано з модою на екологічно чисту продукцію з натуральних матеріалів. Всім добре знайомі паперові подарункові пакети з красивими зображеннями  соковитих кольорів. Або фірмові пакети з логотипом в поважаючих себе магазинах. У великих торгових мережах паперові пакети вже пропонуються в якості альтернативи поліетиленовим, а за декілька років Україна планує повністю відмовитися від використання останніх.                        

Тішить те, що така корисна «мода» на крафт-пакети дійшла і до Олешок. Вже декілька ресторанів нашого міста використовують для пакування продукції паперові пакети зі своїми оригінальними логотипами.  Одним із таких прогресивний закладів є ресторан «Пан Атаман», який йде в ногу з часом та світовими трендами. Ми переконані, що дуже скоро до наших першопрохідців приєднаються всі продовольчі магазини, пекарні, кондитери, супермаркети, ресторани, кафе та аптеки Олешок і всі разом ми зробимо наше місто кращим!

«Мода» на крафт-пакети дійшла і до ОлешокЧитайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення