Встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету  Встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету

  З метою зниження споживання природного газу підприємством теплоенергетики, забезпечення належного температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках м. Олешки при відключенні будинків  від системи централізованого опалення та надання допомоги на встановленні систем індивідуального опалення, на виконання схем оптимізованого теплопостачання міста, врегулювання питань Порядку фінансування заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово - комунальні послуги» повноваження щодо управління об’єктами житлово - комунального господарства, які перебувають у комунальній власності, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, встановлення тарифів на житлово - комунальні послуги, затвердження норм споживання та якості цих послуг, контроль за їх дотриманням, а також здійснення контролю за забезпеченням споживачів тепловою енергією відповідно до нормативних вимог, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Олешківська міська рада прийняла рішення № 468 від 27.10.2017 року «Про затвердження Порядку фінансування заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду» (далі – Порядок).

  Метою Порядку є забезпечення прозорого механізму реалізації відповідного заходу з реформування та децентралізації теплозабезпечення  житлового фонду міста «Програми реформування та розвиток житлово-комунального господарства  м. Олешки» та  координації  дій учасників  процесу  для досягнення найбільш ефективного використання фінансових,  матеріальних та трудових ресурсів в  умовах  обмеженого  фінансування Програми. 

  Реалізація заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду в місті  Олешки   відбувається у вигляді  встановлення підприємством, що має відповідні дозвільні документи,  індивідуального газового або електричного опалення  за рахунок міського бюджету в квартирах соціально вразливих верств населення в багатоквартирних житлових будинках, в яких на підставі Схеми оптимізації системи теплопостачання м. Олешки та відповідно до рішення виконавчого комітету припинено централізоване теплопостачання (далі - ЦО).

  Згідно ч. ІІІ Порядку, виконання робіт зі встановлення індивідуального опалення  за рахунок міського бюджету

  п. 3.1 Для забезпечення можливості здійснення контролю за рухом бюджетних коштів на кожному етапі виконання робіт зі встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету (далі Роботи), виконавцем цих робіт може бути підприємство незалежно від форм власності, що має необхідні дозвільні документи.

  п. 3.2 До переліку робіт зі встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету, що виконуються підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, входить:

  п.п. 3.2.1. Для газового:

  - отримання у ПАТ «Херсонгаз»  технічних умов на встановлення системи індивідуального опалення з використанням природного газу;

  - отримання технічних умов на відключення від системи централізованого опалення у балансоутримувача;

  - виготовлення проектної документації на встановлення індивідуального опалення та відключення від мереж централізованого теплопостачання;

  - погодження проектної документації згідно виданих технічних умов;

  - придбання матеріалів та виконання монтажних робіт згідно проектної документації (Кошторис);

  - підготовка виконавчої технічної документації;

  - здача об'єкту газопостачання в експлуатацію;

  - отримання акту приймання закінченого будівництва об'єкту системи газопостачання;

  - отримання акту перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів;

  - отримання акту про прийняття в експлуатацію системи газопостачання;

  - отримання та затвердження акту про відключення квартири (житлового чи нежитлового приміщення) від внутрішньо-будинкових мереж  ЦО та ГВП у Олешківській міській раді;

  - інші необхідні заходи, які виникають під час проведення відповідних робіт.

  3.2.2. Для електричного :

  - отримання в Олешківському РЕЗіЕМ або ПАТ ЕК «Херсонобленерго» технічних умов на встановлення системи індивідуального електричного опалення (за необхідністю);

  - отримання технічних умов на відключення від системи централізованого опалення (за необхідністю) у балансоутримувача;

  - виготовлення проектної документації на встановлення індивідуального електричного опалення;

  - придбання матеріалів та виконання монтажних робіт згідно проектної документації;

  - підготовка виконавчої технічної документації;

  - акт введення в експлуатацію (Акт робочої технічної комісії про прийняття в експлуатацію об’єктів розподільчих електричних мереж кошторисною вартістю до 1 млн.грн.);

  - отримання та затвердження акту про відключення квартири (житлового чи нежитлового приміщення) від внутрішньо-будинкових мереж  ЦО та ГВП у Олешківській міській раді;

  - інші необхідні заходи, які виникають під час проведення відповідних робіт.

  п. 3.3 Вартість робіт зі встановлення індивідуального опалення, відповідно до переліку, вказаного в п.п. 3.2.1 та 3.2.2., для осіб, які мають право на встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету, згідно розрахунків проектно-кошторисної документації на момент проведення робіт.

  п. 3.4 Роботи розпочинаються за наявності рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради, яким затверджено Перелік осіб, які мають право на встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету, після укладання трьохстороннього договору на виконання Робіт між виконавчим комітетом Олешківської міської ради, в особі міського голови, підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, в особі директора, та громадянином, якого визначено вищевказаним рішенням.

  п. 3.5 Підставою для перерахування коштів на рахунок виконавця Робіт є акт виконаних робіт.

  п. 3.6. Після прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення відповідальність за належну експлуатацію та утримання системи індивідуального опалення покладається на власника/квартиронаймача квартири.

  Враховуючи вищезазначене, укладається трьохсторонній договір на виготовлення технічних умов, розроблення проектно-кошторисної документації та виконання Робіт між виконавчим комітетом Олешківської міської ради, в особі міського голови, підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, в особі директора, та громадянином, якого визначено відповідним рішенням виконавчого комітету.

   

   

  Зразок заяви, яка пишеться від руки,

  власником (наймачем) квартири

  Голові Олешківської міської ради

  Воронову Дмитру Миколайовичу

  _____________________________

  (П.І.Б. власника, наймача)

  м. Олешки, вул.  ______________

  _____________________________

  (адреса проживання за місцем реєстрації)

  Тел. роб. _____________________

  Тел. дом. _____________________

  Моб.тел. _________­­____________

   

  ЗАЯВА

           Прошу встановити індивідуальне газове / електричне опалення за рахунок міського бюджету у ____________________________________ квартирі за адресою:

                                                    (одно-, двох-, три-, тощо кімнатної)

  м. Олешки, вул. ____________________, буд. № _____, корп. (секц.) ____, кв. № ____, в зв’язку зі скрутним матеріальним положенням або складними життєвими обставинами, на підставі відключення багатоквартирного житлового будинку від системи централізованого теплопостачання. АБО часткового фінансування*, в разі проведення частини робіт самостійно (придбання матеріалу або ін.).

  № з/п

   

  Прізвище, ім’я, по-батькові

  рік народження

  сімейні стосунки

  примітка

  інвалідність, пільги т.і.)

   

   

   

   

   

  Згода усіх співвласників зазначеної квартири:

  Я, _______П.І.Б._______, надаю згоду на встановлення індивідуального газового/електричного опалення за рахунок міського бюджету, в зв’язку зі скрутним матеріальним положенням або складними життєвими обставинами.

  Я, ________П.І.Б._______, надаю згоду на збір та обробку персональних даних.

  До заяви додаю:

  1. Витяг (дозвіл) з протоколу засідання міської постійнодіючої комісії з питань відключення споживачів від мереж централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального джерела опалення м. Олешки;
  2. Довідку про склад сім’ї (ф-2) (відділ адміністративних послуг Гвардійська, 29);
  3. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на всіх співвласників (відділ ЖКХ);
  4. Довідки про доходи всіх членів сім’ї за останні 6 місяців перед зверненням;
  5. Копію документа, що підтверджує право власності (ордера, договору найму - у разі, якщо квартира не приватизована);
  6. Копію технічного паспорту на квартиру;
  7. Копії паспортів громадянина України, усіх співвласників та зареєстрованих за цією адресою;
  8. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
  9. Копії ідентифікаційних кодів усіх співвласників та зареєстрованих за цією адресою;
  10. Копії документів, які підтверджують складні життєві обставини (якщо є): пільгову категорію, інваліда, опікуна, ветерана, пенсіонера, учасника АТО, довідку ВКК про стан здоров’я та інше.
  11. * - документи, що підтверджують придбання матеріалів, наявність технічних умов та відповідних проектів на встановлення ІО, за умови часткового фінансування.
  12. Копію довіреності, у разі подання документів представником;
  13. В разі необхідності, до заяви додаються інші документи на вимогу Комісії.
  14. Довідка про відсутність заборгованості за послуги централізованого теплопостачання (договір реструктуризації, вразі заборгованості);

  ____________                                                                        _________________

             (дата)                                                                                                                         (підписи власників, наймача)  Читайте також:
  24.05.19 Перший молодіжний ХАЙП в Олешках

  24.05.19 Малеча в Олешках прощається з дитсадками

  24.05.19 Харчування у Олешківських дитсадках

  22.05.19 Еко-день в Олешках

  21.05.19 В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

  20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

  20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

  17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

  17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

  16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!

Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджетуВстановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету

З метою зниження споживання природного газу підприємством теплоенергетики, забезпечення належного температурного режиму в багатоквартирних житлових будинках м. Олешки при відключенні будинків  від системи централізованого опалення та надання допомоги на встановленні систем індивідуального опалення, на виконання схем оптимізованого теплопостачання міста, врегулювання питань Порядку фінансування заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду, відповідно до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово - комунальні послуги» повноваження щодо управління об’єктами житлово - комунального господарства, які перебувають у комунальній власності, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, встановлення тарифів на житлово - комунальні послуги, затвердження норм споживання та якості цих послуг, контроль за їх дотриманням, а також здійснення контролю за забезпеченням споживачів тепловою енергією відповідно до нормативних вимог, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Олешківська міська рада прийняла рішення № 468 від 27.10.2017 року «Про затвердження Порядку фінансування заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду» (далі – Порядок).

Метою Порядку є забезпечення прозорого механізму реалізації відповідного заходу з реформування та децентралізації теплозабезпечення  житлового фонду міста «Програми реформування та розвиток житлово-комунального господарства  м. Олешки» та  координації  дій учасників  процесу  для досягнення найбільш ефективного використання фінансових,  матеріальних та трудових ресурсів в  умовах  обмеженого  фінансування Програми. 

Реалізація заходів з реформування та децентралізації теплозабезпечення житлового фонду в місті  Олешки   відбувається у вигляді  встановлення підприємством, що має відповідні дозвільні документи,  індивідуального газового або електричного опалення  за рахунок міського бюджету в квартирах соціально вразливих верств населення в багатоквартирних житлових будинках, в яких на підставі Схеми оптимізації системи теплопостачання м. Олешки та відповідно до рішення виконавчого комітету припинено централізоване теплопостачання (далі - ЦО).

Згідно ч. ІІІ Порядку, виконання робіт зі встановлення індивідуального опалення  за рахунок міського бюджету

п. 3.1 Для забезпечення можливості здійснення контролю за рухом бюджетних коштів на кожному етапі виконання робіт зі встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету (далі Роботи), виконавцем цих робіт може бути підприємство незалежно від форм власності, що має необхідні дозвільні документи.

п. 3.2 До переліку робіт зі встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету, що виконуються підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, входить:

п.п. 3.2.1. Для газового:

- отримання у ПАТ «Херсонгаз»  технічних умов на встановлення системи індивідуального опалення з використанням природного газу;

- отримання технічних умов на відключення від системи централізованого опалення у балансоутримувача;

- виготовлення проектної документації на встановлення індивідуального опалення та відключення від мереж централізованого теплопостачання;

- погодження проектної документації згідно виданих технічних умов;

- придбання матеріалів та виконання монтажних робіт згідно проектної документації (Кошторис);

- підготовка виконавчої технічної документації;

- здача об'єкту газопостачання в експлуатацію;

- отримання акту приймання закінченого будівництва об'єкту системи газопостачання;

- отримання акту перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів;

- отримання акту про прийняття в експлуатацію системи газопостачання;

- отримання та затвердження акту про відключення квартири (житлового чи нежитлового приміщення) від внутрішньо-будинкових мереж  ЦО та ГВП у Олешківській міській раді;

- інші необхідні заходи, які виникають під час проведення відповідних робіт.

3.2.2. Для електричного :

- отримання в Олешківському РЕЗіЕМ або ПАТ ЕК «Херсонобленерго» технічних умов на встановлення системи індивідуального електричного опалення (за необхідністю);

- отримання технічних умов на відключення від системи централізованого опалення (за необхідністю) у балансоутримувача;

- виготовлення проектної документації на встановлення індивідуального електричного опалення;

- придбання матеріалів та виконання монтажних робіт згідно проектної документації;

- підготовка виконавчої технічної документації;

- акт введення в експлуатацію (Акт робочої технічної комісії про прийняття в експлуатацію об’єктів розподільчих електричних мереж кошторисною вартістю до 1 млн.грн.);

- отримання та затвердження акту про відключення квартири (житлового чи нежитлового приміщення) від внутрішньо-будинкових мереж  ЦО та ГВП у Олешківській міській раді;

- інші необхідні заходи, які виникають під час проведення відповідних робіт.

п. 3.3 Вартість робіт зі встановлення індивідуального опалення, відповідно до переліку, вказаного в п.п. 3.2.1 та 3.2.2., для осіб, які мають право на встановлення індивідуального опалення за рахунок коштів міського бюджету, згідно розрахунків проектно-кошторисної документації на момент проведення робіт.

п. 3.4 Роботи розпочинаються за наявності рішення виконавчого комітету Олешківської міської ради, яким затверджено Перелік осіб, які мають право на встановлення індивідуального опалення в квартирах за рахунок коштів міського бюджету, після укладання трьохстороннього договору на виконання Робіт між виконавчим комітетом Олешківської міської ради, в особі міського голови, підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, в особі директора, та громадянином, якого визначено вищевказаним рішенням.

п. 3.5 Підставою для перерахування коштів на рахунок виконавця Робіт є акт виконаних робіт.

п. 3.6. Після прийняття в експлуатацію системи індивідуального опалення відповідальність за належну експлуатацію та утримання системи індивідуального опалення покладається на власника/квартиронаймача квартири.

Враховуючи вищезазначене, укладається трьохсторонній договір на виготовлення технічних умов, розроблення проектно-кошторисної документації та виконання Робіт між виконавчим комітетом Олешківської міської ради, в особі міського голови, підприємством, яке має необхідні дозвільні документи, в особі директора, та громадянином, якого визначено відповідним рішенням виконавчого комітету.

 

 

Зразок заяви, яка пишеться від руки,

власником (наймачем) квартири

Голові Олешківської міської ради

Воронову Дмитру Миколайовичу

_____________________________

(П.І.Б. власника, наймача)

м. Олешки, вул.  ______________

_____________________________

(адреса проживання за місцем реєстрації)

Тел. роб. _____________________

Тел. дом. _____________________

Моб.тел. _________­­____________

 

ЗАЯВА

         Прошу встановити індивідуальне газове / електричне опалення за рахунок міського бюджету у ____________________________________ квартирі за адресою:

                                                  (одно-, двох-, три-, тощо кімнатної)

м. Олешки, вул. ____________________, буд. № _____, корп. (секц.) ____, кв. № ____, в зв’язку зі скрутним матеріальним положенням або складними життєвими обставинами, на підставі відключення багатоквартирного житлового будинку від системи централізованого теплопостачання. АБО часткового фінансування*, в разі проведення частини робіт самостійно (придбання матеріалу або ін.).

№ з/п

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

рік народження

сімейні стосунки

примітка

інвалідність, пільги т.і.)

 

 

 

 

 

Згода усіх співвласників зазначеної квартири:

Я, _______П.І.Б._______, надаю згоду на встановлення індивідуального газового/електричного опалення за рахунок міського бюджету, в зв’язку зі скрутним матеріальним положенням або складними життєвими обставинами.

Я, ________П.І.Б._______, надаю згоду на збір та обробку персональних даних.

До заяви додаю:

 1. Витяг (дозвіл) з протоколу засідання міської постійнодіючої комісії з питань відключення споживачів від мереж централізованого теплопостачання та встановлення індивідуального джерела опалення м. Олешки;
 2. Довідку про склад сім’ї (ф-2) (відділ адміністративних послуг Гвардійська, 29);
 3. Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на всіх співвласників (відділ ЖКХ);
 4. Довідки про доходи всіх членів сім’ї за останні 6 місяців перед зверненням;
 5. Копію документа, що підтверджує право власності (ордера, договору найму - у разі, якщо квартира не приватизована);
 6. Копію технічного паспорту на квартиру;
 7. Копії паспортів громадянина України, усіх співвласників та зареєстрованих за цією адресою;
 8. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей;
 9. Копії ідентифікаційних кодів усіх співвласників та зареєстрованих за цією адресою;
 10. Копії документів, які підтверджують складні життєві обставини (якщо є): пільгову категорію, інваліда, опікуна, ветерана, пенсіонера, учасника АТО, довідку ВКК про стан здоров’я та інше.
 11. * - документи, що підтверджують придбання матеріалів, наявність технічних умов та відповідних проектів на встановлення ІО, за умови часткового фінансування.
 12. Копію довіреності, у разі подання документів представником;
 13. В разі необхідності, до заяви додаються інші документи на вимогу Комісії.
 14. Довідка про відсутність заборгованості за послуги централізованого теплопостачання (договір реструктуризації, вразі заборгованості);

____________                                                                        _________________

           (дата)                                                                                                                         (підписи власників, наймача)Читайте також:
24.05.19 Перший молодіжний ХАЙП в Олешках

24.05.19 Малеча в Олешках прощається з дитсадками

24.05.19 Харчування у Олешківських дитсадках

22.05.19 Еко-день в Олешках

21.05.19 В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!