Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Олешківські проекти є привабливими для туристівГоловною метою  діяльності олешківського міського КП «Гілея» є створення культурно-туристичного іміджу міста.  

Туризм  в Олешках може і повинен стати сферою реалізації ринкових механізмів, джерелом поповнення місцевого бюджету, створення нових робочих місць, засобом  доступного і повноцінного відпочинку та оздоровлення.   КП «Гілея» у 2017 році розпочато проектування перспективної ідеї "культурологічного, туристично-розважального комплекса "Олешківська Січ"". Це достатньо амбіційний проект який повинен вміщувати в собі майстерні народних ремесел, виставкові майданчики, готельний комплекс, ярмаркова площа та багато іншого та цікавого. Проект корисний не лише для розвитку туризму в Олешках ай для Херсонської області у цілому. Багато роботи зроблено але дуже багато попереду, на сьогодні КТРК "Олешківська Січ" потрапила до переліку перспективних проектів інфраструктурного розвитку Херсонської області що дає надію на втілення цього проекту у життя, адже цей проект є цікавим не тільки в межах області, а і за межами країни.

«Ще один крок до мети! Проект нашого міського КП "Гілея" щодо інсталяції Олешківської січі внесено до обласної програми перспективного розвитку Херсонщини.» - зазначив міський голова Д. Воронов

Олешківські проекти є привабливими для туристівЧитайте також:
24.05.19 Перший молодіжний ХАЙП в Олешках

24.05.19 Малеча в Олешках прощається з дитсадками

24.05.19 Харчування у Олешківських дитсадках

22.05.19 Еко-день в Олешках

21.05.19 В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!