Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Найкращі жінки – в Олешках    І це дійсно так, адже в нашому місті Олешки живе дуже багато  жінок з красивою душею та зовнішністю. І  не сказати гарні слова напередодні свята весни звичайно було б найбільшою помилкою чоловіків – олешківців. Саме з цією метою, зранку, 8 березня, з ініціативи голови Олешківської міської ради Дмитра Воронова, відбулася оригінальна, вже традиційна акція.

    Працівники групи реагування патрульної поліції зупиняли автомобілі, якими керували жінки або  перебували в якості пасажирів. Суворі правоохоронці  зупиняли  жінок  не для того, аби виявити якісь порушення ПДР, а для того, щоб  від імені міського голови Дмитра Воронова, поліції та хлопців з Молодіжної ради  привітати представниць чарівної статі зі святом Весни. Усі жінки спочатку нервували, але коли  отримували квіти, усмішки й теплі слова вітань - були приємно здивовані несподіваною увагою і дякували за оригінальні привітання. 

«Продовжуємо вітати наших дівчат зі святом весни. Спершу звичайно вони відчули шок, коли їх зупиняли працівники поліції, але потім були приємно вражені. Це вже наша традиційна акція! Тож, шановні жінки, знайте, що на 8 березня у Вас в Олешках, всюди зелене світло, а чоловіки у формі можуть зупинити лише для того, аби привітати та подарувати квіти!»- так прокоментував захід міський очільник Дмитро Миколайович.

Найкращі жінки – в ОлешкахЧитайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення