Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Найкращі жінки – в Олешках    І це дійсно так, адже в нашому місті Олешки живе дуже багато  жінок з красивою душею та зовнішністю. І  не сказати гарні слова напередодні свята весни звичайно було б найбільшою помилкою чоловіків – олешківців. Саме з цією метою, зранку, 8 березня, з ініціативи голови Олешківської міської ради Дмитра Воронова, відбулася оригінальна, вже традиційна акція.

    Працівники групи реагування патрульної поліції зупиняли автомобілі, якими керували жінки або  перебували в якості пасажирів. Суворі правоохоронці  зупиняли  жінок  не для того, аби виявити якісь порушення ПДР, а для того, щоб  від імені міського голови Дмитра Воронова, поліції та хлопців з Молодіжної ради  привітати представниць чарівної статі зі святом Весни. Усі жінки спочатку нервували, але коли  отримували квіти, усмішки й теплі слова вітань - були приємно здивовані несподіваною увагою і дякували за оригінальні привітання. 

«Продовжуємо вітати наших дівчат зі святом весни. Спершу звичайно вони відчули шок, коли їх зупиняли працівники поліції, але потім були приємно вражені. Це вже наша традиційна акція! Тож, шановні жінки, знайте, що на 8 березня у Вас в Олешках, всюди зелене світло, а чоловіки у формі можуть зупинити лише для того, аби привітати та подарувати квіти!»- так прокоментував захід міський очільник Дмитро Миколайович.

Найкращі жінки – в ОлешкахЧитайте також:
24.05.19 Перший молодіжний ХАЙП в Олешках

24.05.19 Малеча в Олешках прощається з дитсадками

24.05.19 Харчування у Олешківських дитсадках

22.05.19 Еко-день в Олешках

21.05.19 В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!