Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтованеСьогодні, 13 березня 2019 року, за ініціативи членів тимчасової контрольної комісії Олешківської міської ради відбулася робоча нарада із керівником КП  «Олешківський водоканал» з вивчення питання обґрунтованості підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

На нараді були присутні депутати міської ради Віктор Сирота, Анатолій Тюрін, Світлана Махрова, Вадим Гараненко та директор КП «Олешківський водоканал» Богдан Прокопишин. 

Контрольній комісії була надана для вивчення необхідна документація та розрахунки, а також висновки аудиту. Тема підвищення тарифів на водопостачання в Олешках викликала активне обговорення. Однак, враховуючи вимоги чинного законодавства та економічну ситуацію, яка склалася на підприємстві, підвищення є цілком обґрунтованим.

"Чи підтримую я високі тарифи на водопостачання і водовідведення – ні, ні в якому разі, як і не підтримую підняття цін на хліб, м’ясо, овочі, фрукти, електроенергію, газ, одежу, пальне … Хоча ціни на це все зростають, не зважаючи ні на що. І я, як батько, чоловік, дуже сильно відчуваю ці зростання цін, як і всі жителі м.Олешки!

Враховуючи те, що зараз в Україні досить високі тарифи на газ, електроенергію, піднімається рівень мінімальної заробітної плати, для стабільної роботи підприємства  є необхідність підняття тарифів послуги на водопостачання і водовідведення.

Усіх, хто не здатен сам оплатити комунальні послуги, держава забезпечує субсидією. Система субсидій діє у всьому світі і не є чимось негативним, радше позитивним" – зазначив керівник КП «Олешківський водоканал» Богдан Прокопишин. 

 

 Читайте також:
19.03.19 До уваги жителів м. Олешки! Змінено місце голосування!

19.03.19 Хто і навіщо нищить громадське майно в Олешках

19.03.19 Відбулась зустріч міського голови з учнями Олешківської гімназії

19.03.19 В Олешках розпочалося грейдерування вулиць

19.03.19 Вже у середу Олешки долучаться до нового світового челленджу #trashtag

18.03.19 До уваги громадян

15.03.19 Привітання працівників житлово-комунального господарства м.Олешки з професійним святом

13.03.19 Підняття тарифів на водопостачання в м.Олешки – обґрунтоване

12.03.19 До уваги жителів м. Олешки

12.03.19 В ДНЗ № 6 завершено роботи з капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення