Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

В Олешках розпочалося грейдерування вулицьПроблема українських доріг на оминула і наші Олешки. Особливо проблемними є  грунтові вулиці, яких у місті переважна більшість. Є нагальна потреба їх  прогрейдерувати, адже по деяким із них після сильних злив неможливо ні пройти, ні проїхати.  

Грейдерування грунтових вулиць в нашому місті проводиться щорічно, відповідно закладеного фінансування. То ж якщо в тому році не мали змогу провести відповідні роботи на окремих ділянках, у цьому році цими днями у приватному секторі  м. Олешки розпочато  грейдерування вулиць з ґрунтовим покриттям, результатом чого буде вирівнюватися поверхня  доріг. Нагадуємо, що перелік  вулиць, на котрих  виконуються роботи, визначені виконавчим комітетом олешківської міської ради згідно звернень  мешканців та депутатів.

Пропонуємо мешканцям також приймати участь у грейдеруванні: жителі можуть долучитися до робіт шляхом контролювання процесу, надавати  свої пропозиції щодо ефективності та скаргами щодо проведення робіт.

«З настанням сприятливих погодних умов в Олешках розпочато грейдерування вулиць, згідно затвердженого раніше графіку. На черзі санітарна обрізка аварійних дерев», - прокоментував міський голова Воронов Д.М.  початок  весняних робіт по наведенню благоустрою.Читайте також:
17.04.19 Облаштування "Казкового Містечка"

16.04.19 Відбулась зустріч голів ОСББ м. Олешки

16.04.19 Якісне оснащення дошкільних навчальних закладів в м. Олешки

16.04.19 Казкові реалії в Олешках

12.04.19 Стартує міський конкурс плакатів, біг-бордів, відеороликів «Збережемо культурну спадщину

12.04.19 Активні жителі Олешок обговорили важливі питання з місцевою владою

11.04.19 Олешківські гімназисти створюють казку для дітей

09.04.19 Останні кроки перед грандіозним перетворенням

09.04.19 Благоустрій – справа честі та сумління

08.04.19 Запрошуємо на суботник та облаштування території "Казкове містечко"