В Олешках розпочалося грейдерування вулицьПроблема українських доріг на оминула і наші Олешки. Особливо проблемними є  грунтові вулиці, яких у місті переважна більшість. Є нагальна потреба їх  прогрейдерувати, адже по деяким із них після сильних злив неможливо ні пройти, ні проїхати.  

Грейдерування грунтових вулиць в нашому місті проводиться щорічно, відповідно закладеного фінансування. То ж якщо в тому році не мали змогу провести відповідні роботи на окремих ділянках, у цьому році цими днями у приватному секторі  м. Олешки розпочато  грейдерування вулиць з ґрунтовим покриттям, результатом чого буде вирівнюватися поверхня  доріг. Нагадуємо, що перелік  вулиць, на котрих  виконуються роботи, визначені виконавчим комітетом олешківської міської ради згідно звернень  мешканців та депутатів.

Пропонуємо мешканцям також приймати участь у грейдеруванні: жителі можуть долучитися до робіт шляхом контролювання процесу, надавати  свої пропозиції щодо ефективності та скаргами щодо проведення робіт.

«З настанням сприятливих погодних умов в Олешках розпочато грейдерування вулиць, згідно затвердженого раніше графіку. На черзі санітарна обрізка аварійних дерев», - прокоментував міський голова Воронов Д.М.  початок  весняних робіт по наведенню благоустрою.Читайте також:
24.06.19 Відбулися планові засідання постійних комісій Олешківської міської ради

24.06.19 Олешківці розвіюють стереотипи.

21.06.19 В міській бібліотеці № 3 вшанували пямять загиблих життя яких обірвала Друга світова війна

20.06.19 У парку, біля АТБ, відбулася квест-гра для дітей пришкільного табору

20.06.19 Подарунки для станції юних техніків

19.06.19 В Олешках в місцях відпочинку населення встановлять туалетні кабінки

18.06.19 День молоді в Олешках святкуватимуть спортивно, активно, весело та з кінопоказом просто неба

18.06.19 Допомога хворим на туберкульоз

14.06.19 В Олешках святкують День медичного працівника

14.06.19 Спеціалісти виконавчого комітету Олешківської міської ради завітали з концертною програмою в