#Trashtag челлендж в Олешках набирає обертівЯкось так виходить, що якщо  хоч раз  заглибитися в тему екології рідного міста, то ти просто не зможеш більше не реагувати на стихійні смітники та залишатись  байдужим до спільної проблеми.

Минуло лише 2 дні з того моменту, як Молодіжна рада разом з активними жителями міста прибрала територію біля Олімпійських будинків, а естафету світового #trashtag челленджу вже перейняли свідомі олешківці.

22 березня ми отримали новий фото- та відео звіт від  чудової дівчинки-підлітка Ангеліни Побережної, яка разом зі своєю сестрою просто не могли  більше ходити повз сміття, що викидають безвідповідальні жителі Олешок. Тож вони вирішили навести лад у маленькому провулочку біля вулиці Космонавтів. Їх здивуванню не було меж, коли до них приєднались сусіди. Всі разом, вони дуже швидко зібрали розкидане сміття.

#Trashtag челлендж в Олешках набирає обертів

А 23 березня у соціальній мережі фейсбук з’явився ролік, у якому учні 2-Б класу Олешківської гімназії разом з батьками прийняли виклик від молодіжної ради, долучились до  #trashtag челленджу та зробили добру справу для нашого міста.

Ми переконані, що це не перші та далеко не останні приклади активної громадянської позиції, бажання змінити екологічну ситуацію в нашому місті на краще!

Хто наступний?!  
Читайте також:
20.05.19 В ДНЗ ясла-садку №6 завершено ремонтні роботи дитячих ігрових павільонів

20.05.19 Історії: Харькавий Іван Петрович

17.05.19 Олешківці відсвяткували День Вишиванки!

17.05.19 Історії: Кравченко Галина Кузьминівна

16.05.19 До відома мешканців міста Олешки!

16.05.19 День вишиванки в ДНЗ № 6

16.05.19 Привітання Олешківського міського голови Дмитра Воронова З Днем вишиванки

16.05.19 Історії: Перов Юрій Васильович

15.05.19 Озеленення Олешок

15.05.19 Квітковий настрій в Олешках