Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Обрізка дерев в ОлешахВ Олешках розпочато  процес  обрізки  дерев на  міських  вулицях.

Роботи проводитимуться у Парку Слави, сквері АТБ, вул. Декабристів,  ДНЗ №6 та ін. Це необхідно робити, адже вони можуть обривати електромережі  і дроти вуличного освітлення. Дерева, що ростуть вздовж доріг і на вузьких тротуарах, заважають пішоходам, водіям, мешканцям перших поверхів. Практика обрізки здорових дерев і знесення аварійних поширена по всій Україні . Згідно законодавству, усі підприємства, установи, організації, власники, орендарі зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, їх елементи. Це стосується і зелених насаджень.

«Якщо сухостійне чи аварійне дерево впаде, когось травмує, винним буде саме власник або орендар, – каже  міський голова Дмитро Воронов. – Тому ми  реагуємо на всі звернення по  видаленню  вкрай аварійних дерев, які становлять реальну загрозу життю чи здоров’ю громадян».

Нагадаємо, що видалення або обрізка дерев проводиться відповідно чинного законодавства та за  висновком екологічної інспекції.  У разі, якщо екологія не дає дозволу на спиляння дерева   на виконавця чекають великі штрафні санкції. Формувальну та омолоджувальну обрізку необхідно проводити деревам, які цього потребують. І робити це треба до початку вегетаційного періоду – до кінця лютого-квітня. Також балансоутримувачі територій мають виявити дерева, вражені омелою і повідомити про це  міський  відділ життєдіяльності населення. Необхідно отримати ордер та провести видалення дерев, уражених омелою більше ніж на 60 %. 

Обрізка дерев в ОлешахЧитайте також:
17.04.19 Облаштування "Казкового Містечка"

16.04.19 Відбулась зустріч голів ОСББ м. Олешки

16.04.19 Якісне оснащення дошкільних навчальних закладів в м. Олешки

16.04.19 Казкові реалії в Олешках

12.04.19 Стартує міський конкурс плакатів, біг-бордів, відеороликів «Збережемо культурну спадщину

12.04.19 Активні жителі Олешок обговорили важливі питання з місцевою владою

11.04.19 Олешківські гімназисти створюють казку для дітей

09.04.19 Останні кроки перед грандіозним перетворенням

09.04.19 Благоустрій – справа честі та сумління

08.04.19 Запрошуємо на суботник та облаштування території "Казкове містечко"