Телефон гарячої лінії 2-13-09
з 8:00 до 17:00 по будням

ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
ОСТАННІ НОВИНИ
Подія дня
популярне

Турбота про дітей в ОлешкахВ нашому місті Олешки продовжується робота по наведенню благоустрою. За численними зверненнями городян щодо проведення освітлення, ремонту  внутрішньо будинкових доріг, обрізці дерев, встановлення зупинок та подовження  маршрутів актуальними залишаються звернення щодо встановлення   дитячих майданчиків для  спорту та дозвілля.

Спортивні майданчики вже встановили, тож тепер розпочато  встановлення  дитячих.  Як приклад. Багато років не приділялася увага жителям   Житлоселишща №3: не ремонтувалося приміщення, не мінялася сантехніка, не було тротуара та освітлення.

У 2018 році  олешківською міською радою було виділено кошти та провелися ремонтні роботи будинку. А ось зараз дійшла черга і дітей, які там проживають.  Кипить робота по залиттю  фундаменту для гойдалок .  Для  дітлахів та мам цього будинку та інших буде створено комфортну зону дозвілля. Пізніше буде встановлено дитячий майданчик у сквері біля ДНЗ №3.  « Олешки – це наш спільний дім. Ми тут господарі і саме від нас залежить, яким буде місто завтра. За той термін, що ви нам відвели для роботи, хочемо зробити максимум  і прикладаємо багато зусиль», - так спілкувався з жителями у онлайнрежимі міський голова Воронов Дмитро.Читайте також:
17.04.19 Облаштування "Казкового Містечка"

16.04.19 Відбулась зустріч голів ОСББ м. Олешки

16.04.19 Якісне оснащення дошкільних навчальних закладів в м. Олешки

16.04.19 Казкові реалії в Олешках

12.04.19 Стартує міський конкурс плакатів, біг-бордів, відеороликів «Збережемо культурну спадщину

12.04.19 Активні жителі Олешок обговорили важливі питання з місцевою владою

11.04.19 Олешківські гімназисти створюють казку для дітей

09.04.19 Останні кроки перед грандіозним перетворенням

09.04.19 Благоустрій – справа честі та сумління

08.04.19 Запрошуємо на суботник та облаштування території "Казкове містечко"